Stulecie Winnych 4 sezon. Ryszard skatowany w więzieniu. Mania znów będzie opłakiwała śmierć męża? - ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Ryszard skatowany w więzieniu. Mania znów będzie opłakiwała śmierć męża? - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4 sezon. Ryszard skatowany w więzieniu. Mania znów będzie opłakiwała śmierć męża? - ZWIASTUN

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" mąż Mani (Magdalena Walach) zostanie aresztowany za "zdradę ojczyzny", a następnie okrutnie skatowany w więzieniu! Ryszard (Piotr Rogucki) już pod koniec 3 sezonu serialu wmieszał się w strajki robotników w Ursusie. W kolejnych odcinkach będzie współpracował z podziemną organizacją, aż wpadnie. Sąd wyda na niego bezlitosny wyrok, ale najgorsze spotka go za kratami. Katowany do nieprzytomności Ryszard ledwo żywy trafi do izolatki. Czy Mania w "Stuleciu Winnych 4" po raz kolejny w życiu zapłacze nad śmiercią męża?

"Stulecie Winnych 4". Nadchodzi czas żałoby u Winnych. Ryszard zakatowany w więzieniu? 

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" rodzina będzie musiała zmagać się z najgorszym okresem w życiu powojennej Polski. Bieda w kraju wywoła coraz więcej słusznych protestów, ale komunistyczna władza nie podda się bez walki. 4 sezon serialu obejmie wydarzenia w latach 1976-1989, zobaczymy też także najgorszy moment wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Winni włączą się w walkę o Polskę i wygląda na to, że pierwszy zapłaci za to Ryszard. Czy mąż Mani odda życie za ojczyznę?

Jak pamiętamy, pod koniec 3 sezonu "Stulecia Winnych" Ryszard był już aktywnym działaczem robotniczych protestów w Ursusie. W kolejnych latach jeszcze mocniej zaangażuje się w strajki, co zaprowadzi go na ławę oskarżonych. Bezwzględny prokurator zażąda wysokiego wyroku, PRL-owski a sąd go "przyklepie". Najgorsze jednak wydarzy się już za więziennym murem! 

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Smutne pożegnanie Mani z Ryszardem w więzieniu. Nigdy już nie zobaczy męża? – WIDEO, ZDJĘCIA

Sytuacja będzie tak napięta w "Stuleciu Winnych 4", że w obronę Ryszarda włączy się nawet Jasiek (Patryk Szwichtenberg). Winny postawi na szali swoją partyjną karierę, aby bronić szwagra. 

- Nie dla siebie strajkował, ale dla kolektywu robotniczego - powie Jasiek na zabraniu. - Ręczę za niego! - doda. Czy to właśnie z powodu tego, co spotka Ryszarda Jasiek rzuci partyjną legitymacją i wróci po latach na łono rodziny?  

W nowym zwiastunie "Stulecia Winnych 4" Ryszard staje się ofiarą brutalnego ataku współwięźniów i w strasznym stanie zostanie dosłownie wrzucony do celi. Czy wyjdzie stamtąd żywy, czy Mania będzie opłakiwała śmierć drugiego męża? 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany