Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO

Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO, ZDJĘCIA

W "Stuleciu Winnych 4" Andzię (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski) zobaczymy po raz ostatni. W powieści Ałbeny Grabowskiej Winni giną w dramatycznych okolicznościach w ponurą noc wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Czy tak samo będzie w serialu? Jak wiadomo nowe odcinki "Stulecia Winnych 4" będą opowiadały losy rodziny Winnych w latach 1976-1989. Być może więc produkcja serialu "pozwoli" Andzi i Stanisławowi przywitać wolną Polskę? Na pewno jednak w 4 sezonie będziemy się musieli z głowami rodu pożegnać i jesteśmy pewni, że nawet najtwardsi widzowie serialu będą płakać! Zobacz ostatni ZDJĘCIA Andzi i Stanisława w GALERII!

"Stulecie Winnych 4". Bardzo smutne pożegnanie Andzi i Stanisława

W "Stuleciu Winnych 4" Andzię i Stanisława przed śmiercią spotka jeszcze trochę szczęścia. Do Winnej wróci dawno niewidziany syn Jerzyk, a Stanisław będzie świętował z Władkiem powrót Jaśka do rodziny. W pierwszym nowym ZWIASTUNIE serialu widzimy także najnowsze ZDJĘCIA Andzi i Stanisława - czy w ostatnich chwilach życia zaznają spokoju?

W 3 tomie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych" Andzia i Stanisław umierają w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach. W noc wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia 1981 roku Andzia dostaje zawału, a Stanisław wyrusza w zimową noc szukać dla niej ratunku. Niestety, na pustych ulicach rządzi wojsko i Winny umiera, zanim znajdzie pomoc dla ukochanej żony. Czy zobaczymy te dramatyczne sceny w serialu? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

Barbara Wypych i Jan Wieczorkowski grali na planie "Stulecia Winnych 4" do samego końca ZDJĘĆ. Serialowa Andzia pożegnała się z fanami 15 grudnia 2021 roku. Czy to oznacza, że głowy rodu Winnych dożyją końca serialu, czyli do odzyskania przez Polskę wolności w 1989 roku?

Sceny na seriali z reguły nie są nagrywane chronologicznie, zgodnie z rytmem opowiadanej historii. Plany zdjęciowe dostosowują się do pór roku, dostępności aktorów i innych czynników, ważnych dla jakości nagrywanych scen. Na razie pilnie strzeżoną tajemnica produkcji "Stulecia Winnych" jest, czy Andzia i Stanisław zginą tragicznie w 1981 roku, a rodzina będzie ich opłakiwać przez kolejne długi lata, czy zostaną z nami do końca 4 sezonu. Pewne jest. że kiedy by nie odeszli, wszyscy fani serii będą płakać rzewnymi łzami!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnia wola zmarłych Marzenki i Andrzejka. Ula wyjawi ją Bartkowi - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Nowi bohaterowie i duże zmiany w rodzinie Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany