Stulecie Winnych 4 sezon. Data premiery ogłoszona! Jest PIERWSZY ZWIASTUN i nowa czołówka z nowymi bohaterami

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Data premiery ogłoszona! Jest PIERWSZY ZWIASTUN i nowa czołówka z nowymi bohaterami

Stulecie Winnych 4 sezon. Data premiery ogłoszona! Jest PIERWSZY ZWIASTUN i nowa czołówka z nowymi bohaterami - ZDJĘCIA

2022-02-08 12:26

"Stulecie Winnych" wróci na antenę TVP1 z nowym 4 sezonem już w niedzielę, 6.03.2022! Oficjalna data premiery kolejnej serii "Stulecia Winnych" została właśnie ogłoszona. A wraz z nią pierwszy zwiastun nowych odcinków "Stulecia Winnych", który ujawnia jak potoczą się losy rodziny Winnych w latach 1976-1989! Bo akcja serialu w 4 sezonie będzie obejmowała 13 lat, podczas których na wszystkich Winnych spadną tragiczne zdarzenia. Takim dramatycznym czasem dla Winnych będzie zwłaszcza stan wojennych, śmierć seniorów rodu. Ale nie zabraknie też wzruszających powrotów. W nowej czołówce "Stulecia Winnych" już można zobaczyć nowych bohaterów. Zobaczcie ZDJĘCIA z premierowego 40 odcinka!

"Stulecie Winnych" 4 sezon odcinek 1(odc. 40) - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Premiera 4 sezonu "Stulecia Winnych" to dla wielu widzów długo wyczekiwany moment. Po blisko roku przerwy nastąpi ciąg dalszy rodzinnej sagi Winnych, która w 3 serii zakończyła się w dramatycznym momencie wraz z wybuchem strajku robotników w Ursusie. Po wstrząsającym ostatnim 39 odcinku przyjdzie jeszcze bardziej emocjonujący nowy 40 odcinek "Stulecia Winnych", premierowy kolejnego sezonu nawiązujący bezpośrednio do wydarzeń z finału 3 serii.

Na początku 4 sezonu trudne chwile czekają wielu członków rodziny Winnych. Zwłaszcza Manię (Magdalena Walach), której mąż Ryszard (Piotr Rogucki) został aresztowany. Ale także Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg), który odejdzie z partii komunistycznej, odda legitymację partyjną, bo nie pogodzi się z tym, co się dzieje w Polsce Ludowej. Ta decyzja spotka się z pełnym poparciem ojca, Władka Winnego (Arkadiusz Janiczek), który nie będzie krył radości, że Jasiek odzyskał rozum.

Patrz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Nowy ukochany Michelle to syn jej największego wroga! Weźmie ślub z Januszem - WIDEO, ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" pojawią się dawno niewidziani bohaterowie. Po latach do Brwinowa wróci Ewa (Sonia Mietielica), ukochana córka Ani (Urszula Grabowska), a z Włoch przyjedzie Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), starszy syn Andzi (Barbara Wypych). Po tragicznej śmierci męża Ewy, Benita (Bartłomiej Kotschedoff), który zginął w Izraelu jesienią 1972 roku, Andzia odzyska drugiego syna, a Ewa będzie rodzinę, której przez te wszystkie lata tak jej brakowało.

Duże zmiany w 4 sezonie "Stulecia Winnych" nastąpią w życiu Michelle (Maria Pawłowska). Uwielbiana wnuczka Władka, jedyna córka Damiana (Paweł Okraska) zakocha się w Januszu (w tej roli Paweł Małaszyński), nie wiedząc, że mężczyzna jest synem komunistycznej prokurator, która będzie tropić Winnych. Michelle weźmie ślub z Januszem, ale dużo wycierpi dla tej miłości.

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA z pierwszego odcinka 4 sezonu "Stulecia Winnych" >>>

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4. Bolesny koniec małżeństwa Mani i Ryszarda. Porzuci rodzinę i wyjedzie za granicę - WIDEO, ZDJĘCIA

Zwiastun 4 sezonu "Stulecia Winnych" ujawnia pierwsze sceny z Michelle i Januszem, a także smutne pożegnanie Mani i Ryszarda w więzieniu, a także coś, na co wszyscy czekali. Fragment nowej czołówki "Stulecia Winnych" ze wszystkimi starymi bohaterami i nowymi postaciami! Oprócz Michelle, Janusza, Ewy, Jerzyka w nowej czołówce będą także Michał Junior (Marcin Franc) z żoną Agnieszką (Ina Sobala), córki Mani - Basia (Kamila Bujalska) z mężem Tomkiem (Filip Gurłacz) i Kasia (Weronika Humaj) z nowym ukochanym, którego zagra Jacek Knap. Obok Jaśka Winnego w nowej czołówce pojawi się także jego dorosły syn Antek (w tej roli Krzysztof Cybulski).

Stulecie Winnych 4 sezon. Mania (Magdalena Walach), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Mania (Magdalena Walach), Ania (Urszula Grabowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany