Stulecie Winnych 4 sezon. Jerzyk zamieszany w śmierć Andzi i Stanisława! Dramatyczne wydarzenia jednej nocy zmienią na zawsze życie Winnych

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Jerzyk zamieszany w śmierć Andzi i Stanisława! Dramatyczne wydarzenia jednej nocy zmienią na zawsze życie Winnych

Stulecie Winnych 4 sezon. Jerzyk zamieszany w śmierć Andzi i Stanisława! Dramatyczne wydarzenia jednej nocy zmienią na zawsze życie Winnych

Porażający dramat w "Stuleciu Winnych 4"! Jak pisaliśmy jako pierwsi - Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), syn Andzi (Barbara Wypych) prawdopodobnie będzie donosił UB na własną rodzinę! Tak wygląda to w najnowszym ZWIASTUNIE serialu. Jeszcze gorsze informacje na temat Jerzyka można wyczytać w książce Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", na podstawie której powstał 3 i 4 sezon serialu "Stulecie Winnych". To właśnie przez Jerzyka Andzia i Stanisław (Jan Wieczorkowski) mogą stracić życie! Czy zobaczymy to na ekranie? Sprawdź co już wiemy o dramatycznych wydarzenia jednej nocy, która na zawsze zmieni losy Winnych!

"Stulecie Winnych 4". Jerzyk winnym śmierci Andzi i Stanisława?

Pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w "Stuleciu Winnych 4" Jerzyk, ukochany syn Andzi, po przyjeździe do Polski, może okazać się zdrajcą! Tak wygląda to w najnowszym ZWIASTUNIE 4 sezonu serialu. Niestety, w książce postać Jerzyka ma kluczowy wpływ na wydarzenia w nocy 13 grudnia 1981 roku, w momencie wprowadzenia stanu wojennego w Polsce! 

Jak czytamy w 3 tomie powieści Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" - w nocy 13 grudnia do drzwi domu Andzi i Stanisława zacznie walić milicja. Kiedy Andzia otworzy drzwi mundurowi zażądają wydania im jej syna, Jerzyka i ona w tych okolicznościach straci przytomność! Stanisław rzyci się na pomoc żonie, ale okaże się, że telefony zostały już wyłączone i Winny będzie musiał wyruszyć w zimową noc szukać ratunku... Niestety, tej strasznej nocy oboje Winni umrą! Czy zobaczymy te dramatyczne sceny w serialu?

Zobacz też: Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO

4 sezon "Stulecia Winnych" będzie rozgrywał się od 1976 do 1989 roku. Jeżeli twórcy serii "nie uciekną" za bardzo od litery książki, Jerzyk może tej właśnie nocy, niechcący spowodować tragiczną śmierć Andzi i Stanisława. Czy wtedy zgodzi się na współpracę z SB? 

To, kiedy i w jakich okolicznościach w "Stuleciu Winnych 4" umrą Andzia i Stanisław jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji serialu. Jeżeli straszne wydarzenia 13 grudnia 1981 roku zabiorą Winnym głowy rodziny, oznaczałoby, że ostatnich 8 lat serialu, rodzina już będzie musiała sobie radzić bez Andzi i Stanisława, a oni nie dożyją wolności.

Wiadomo na pewno, że Barbara Wypych grała do ostatniej minuty na planie "Stulecia Winnych 4", ale rzadko kiedy zdjęcia kręcone są chronologicznie. Czy na koniec zdjęć nakręcono dramatyczną śmierć Andzi i Stanisława 13 grudnia 1981 roku? Czy brał w tym udział Jerzyki? Przekonamy się śledząc losy rodziny Winnych od 6 marca w TVP1 o godz. 20.15.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1639: Brutalne wyznanie Rogowskiego. Tylko Marysi przyzna się co chciał zrobić Basi - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Jerzyk (Barbara Wypych)

i

Autor: materiały prasowe TVP/ Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4 sezon. Jerzyk (Barbara Wypych)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze