M jak miłość, odcinek 1639: Brutalne wyznanie Artura Rogowskiego. Przyzna się co chciał zrobić Basi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1639: Brutalne wyznanie Artura Rogowskiego. Przyzna się co chciał zrobić Basi

M jak miłość, odcinek 1639: Brutalne wyznanie Rogowskiego. Tylko Marysi przyzna się co chciał zrobić Basi - ZDJĘCIA

W 1639 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) przyzna się, co chciał zrobić swojej córce Basi (Karina Woźniak). Okrutną prawdę usłyszy Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która wysłucha męża z uwagą, ale nie nagrodzi go w żaden sposób za szczerość. Wręcz przeciwnie, jednym zdaniem Rogowska podsumuje niecne zamiary Artura i to ona będzie miała rację! Co Artur miał zamiar zrobić swojej 13-letnie córce? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1639 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1639 odcinku "M jak miłość" Artura będzie dręczył ogromny niepokój, związany z córką Basią. Rogowski nie będzie mógł się uspokoić na samą myśl o Dawidzie (Iwo Wiciński), a kiedy młody Jaszewski znów zawita do Grabiny, już kompletnie oszaleje ze złości. Rogowski będzie próbował dowiedzieć się od Basi, czy 13-latka uprawia już seks ze swoim chłopakiem, ale to co usłyszy wcale go nie uspokoi!

W takiej atmosferze w 1639 odcinku "M jak miłość" wzburzony Artur przyzna się Marysi, jakie miał zamiary wobec córki Basi. Plan Rogowskiego jednak prawdopodobnie nie wypali, o czym wściekła na męża Marysia od razu go poinformuje. Co Artur chciał zrobić swojej córce?   

Zobacz też: M jak miłość. Marzenie Franki i Pawła nie spełni się nawet kilka miesięcy po ślubie. Basia zostanie ze Zduńskimi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1639: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: tvp/vod

- Zaczynam się niepokoić bo ta relacja Dawida z Basią zaczyna wyglądać na poważną - zacznie wyznanie Artur. - On dzwoni cały czas, przyjeżdża tutaj w każdej wolnej chwili! 

- I? - zapyta spokojnie Marysia. 

- No co "i"? Nie wiem czy ona nie jest jeszcze za młoda na takie uczucie!

- To to jest dozwolone od lat 18?

- Daj spokój! - wścieknie się tylko bardziej Rogowski. 

- Basia to jest mądra dziewczyna - odpowie spokojnie Marysia. - Dojrzała jak na swój wiek. Ja jej ufam i ty też powinieneś!

- Staram się! Uwierz, staram się i też wierzę, że ona niczego głupiego nie zrobi...

W tym momencie 1639 odcinka "M jak miłość" złość i lęk o córkę Artura osiągną apogeum. Rogowski zdecyduje się wyznać żonie, jakie tak naprawdę miał wobec Basi plany.  

- Tak szczerze, to ja ci się przyznam, ze liczyłem na to, że ta odległość spowoduje, że ona w końcu zapomni o Dawidzie! - wyrzuci z siebie w końcu Artur.

Kiedy Marysi to usłyszy aż nabierze powietrza i popatrzy na męża oburzona. - Nie chcę cię martwić, nie zanosi się na to - odpowie tylko zimno Rogowska.   

Nie przegap: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1639: Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: vod tvp
M jak miłość, odcinek 1639: Basia w ciąży Dawidem? Rogowski usłyszy od córki czy spała z chłopakiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze