Stulecie Winnych 4. Porażająca śmierć w rodzinie Ani. Młode gwiazdy już pożegnały się z serialem! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4. Porażająca śmierć w rodzinie Ani. Młode gwiazdy już pożegnały się z serialem! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Porażająca śmierć w rodzinie Ani. Młode gwiazdy już pożegnały się z serialem! - ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" Anię (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski) spotka straszny dramat! Takiego pożegnania dwojga młodych, dobrych ludzi nikt nie będzie się spodziewał. Jednak wpisy młodych gwiazd serialu na Instagramie nie pozostawiają złudzeń - Marcin Franc i Ina Sobala rozstali się z serialem, a ich postacie ze sobą! Zdjęcia w postach dwójki aktorów są czarno-białe, a wzruszające słowa pożegnania mówią same za siebie. Czy Ania straci ukochanego syna i wspaniałą synową? Jak do tego dojdzie w "Stuleciu Winnych 4"? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych 4". Wstrząsająca śmierć dzieci złamie Ani serce na resztę życia?

Niespodziewane pożegnanie z planem "Stulecia Winnych" Iny Sobali i Marcina Franca sparaliżowało fanów serialu. Jak to możliwe, że dwójka młodych, wspaniale się zapowiadających bohaterów, znika z obsady? Jedynym logicznym wytłumaczeniem takiego zdarzenia byłaby nagła śmierć Michała i jego ukochanej żony Agnieszki... Czy Anię w jesieni życia czeka coś tak strasznego? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Michał junior, ukochany syn Ani i Michała w "Stuleciu Winnych" od zawsze był zbuntowany wobec komunistycznej władzy. Mocny charakter, udział w zamieszkach i brawurowa odwaga nie raz narobiły poważnych kłopotów młodemu Śniegockiemu. Czyżby w 4 sezonie serialu z tego właśnie powodu Michał i jego wspaniała żona, mieli pożegnać się z życiem? A może ich pożegnanie oznacza rozstanie małżonków? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1623: Barbara naskoczy na księdza! Nigdy nie zgodzi się na modlitwę za zabójcę Marzenki i Andrzejka

Stulecie Winnych: Marcin Franc (Michał junior), Ina Sobala (Agnieszka)

i

Autor: Instagram

Grająca Agnieszkę w "Stuleciu Winnych" Ina Sobala na swoim profilu na Instagramie zamieściła obszerną GALERIĘ czarno-białych ZDJĘĆ ze wzruszającym pożegnaniem z ekipą serialu.   

Dziś miałam swój ostatni dzień na planie IV sezonu „Stulecia Winnych”. Wylałam morze łez, dostałam ogromny bukiet, a z niektórymi nie mogłam przestać się żegnać i na przemian, ściskałam się i płakałam, nie chcąc się rozstawać. Taka to jest właśnie dziwna praca… Cały czas coś się kończy i cały czas coś się zaczyna. Ale to spotkanie i ta ekipa, to było coś, o czym marzyłam przez cały okres szkoły teatralnej. Niełatwa, pełna wyzwań, ale pełna ludzi, którzy są twórczy, którym zależy, którzy są dobrzy i opiekuńczy dla siebie nawzajem… cieszę się, że mogłam z nimi pracować i cieszę się, że mogłam wcielić się w Agnieszką.•••Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy, BYLIŚCIE NAJLEPSI, dziękuję za wszystko ?‼️•••@franc.marcin, byleś cudownym mężem, kolejni będą mieli wysoko postawioną poprzeczkę, już im współczuję ?@stuleciewinnychtvp ➡️ zgromadziliście wspaniałych ludzi ???

Z kolei Marcin Franc, grający Michała w "Stuleciu Winnych" na swoim instagramowym profilu nie odniósł się do pożegnalnego komentarza swojej serialowej żony. Za to na oficjalnym Instastory "Stulecia Winnych" TVP pojawiło się jego ZDJĘCIE z podziękowaniem. 

- Mój ostatni dzień na planie @stuleciewinnychtvp właśnie dobiegł końca. To były wspaniałe dwa lata, niezwykła przygoda, ale przede wszystkim cudowni ludzie - napisał serialowy Michał. 

Ina Sobala na swoim Instastory również dodała zaskakujące zdanie: - Dzisiaj Aga i Michał się pożegnali. Ale mam nadzieję, że Ina i Marcin nie na długo. Koniec naszego małżeństwa z kochanym @francmarcin...

W powieści Ałbeny Grabowskiej takie tragiczne wydarzenie, jak śmierć Michała i Agnieszki nie ma miejsca. Nic nie zapowiada także, aby ta wyjątkowo dobrana para miała się rozwieść. jak będzie w serialu? Przekonamy się już na wiosnę w 2022 roku!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie na zawsze! Do Andzi wróci ukochany syn. Zobacz WIDEO z planu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany