Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Komunia córek Basi i Tomka skończy się skandalem! Żołnierze zatrzymają syna Jaśka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Komunia córek Basi i Tomka skończy się skandalem! Żołnierze zatrzymają syna Jaśka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Komunia córek Basi i Tomka skończy się skandalem! Żołnierze zatrzymają syna Jaśka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-27 20:44

W 43 odcinku serialu "Stulecie Winnych" latem 1979 roku niemal cała rodzina Winnych zbierze się w Brwinowie, by świętować ważne wydarzenie - pierwszą komunię świętą bliźniaczek Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz) - Julii (Nadia Głazińska) i Uli (Sabina Bendarz). Sakramentu udzieli im ksiądz Ignacy (Lesław Żurek), a ceremonia w kościele będzie bardzo kameralna. Nikt nie przewidzi, że w 43 odcinku "Stulecia Winnych" podczas rodzinnego obiadu rozegrają się dramatyczne sceny. Syn Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg), Antek (Krzysztof Cybulski), zostanie bowiem zatrzymany przez żołnierzy! Poznajcie szczegóły, zobaczcie ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 43 (odc. 4) - niedziela, 27.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 43 odcinku "Stulecia Winnych" 4 w małżeństwie Basi i Tomka Klimkiewiczów znów będzie się źle działo. Komunię świętą ich córek Julii i Uli poprzedzi poważny kryzys, które doprowadzi do wielu rodzinnych awantur. Co prawda Basia uwolni się od wrednej teściowej Klimkiewiczowej (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), bo wreszcie zamieszkają z Tomkiem z dala od niej, ale Klimkiewicz kolejny raz udowodni, że chyba nie dorósł do roli męża i ojca.

Kariera medyczna Tomka w 43 odcinku "Stulecia Winnych" 4 okaże się ważniejsza od rodziny. Niestety to przełoży się nie na relacje między małżonkami. Bliźniaczki Julia i Ula ciągle będą słyszały kłótnie rodziców, a rozwód będzie wisiał w powietrzu. Nawet komunia córek Basi i Tomka nie zażegna kryzysowej sytuacji. Klimkiewiczowie oddalą się od siebie jeszcze bardziej. Choć w kościele będą sprawiali wrażenie szczęśliwej rodziny, to nie wszystko uda im się ukryć przed bliskimi.

Patrz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dawna przyjaciółka Ani zniszczy życie Michelle. Matka Janusza będzie dyszeć z zemsty za wielką tajemnicę Winnej - ZDJĘCIA

Patrz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Śmierć Andzi i Stanisława. Umrą z dala od siebie jednej nocy - ZDJĘCIA

Na rodzinnej uroczystości w Brwinowie w 43 odcinku "Stulecia Winnych" przy jednym stole zasiądą nie tylko Basia i Tomek z córkami, ale także matka chrzestna bliźniaczek, Kasia (Weronika Humaj) z nowym ukochanym Julianem (Jacek Knap) i córką Małgosią (Zofia Stafiej), Mania (Magdalena Walach), Ania (Urszula Grabowska) z Michałem (Stefan Pawłowski), seniorzy rodu - Stanisław (Jan Wieczorkowski) z Andzią (Barbara Wypych), Władek (Arkadiusz Janiczek) z synem Jaśkiem (Patryk Szwichtenberg) oraz ksiądz Ignacy.

Skandal u Winnych wybuchnie kiedy nagle pojawi się naćpany Antek (Krzysztof Cybulski), syn Jaśka, który w 43 odcinku "Stulecia Winnych" 4 pod wpływem dziewczyny Mirki (Iga Górecka) uzależni się od narkotyków, a ich związek zacznie się rozwijać w niebezpiecznym kierunku. Zaraz za Antkiem na podwórku wkroczą żołnierze specjalnej Wojskowej Służby Wewnętrznej, którzy zgarną syna Jaśka. - Antoni Winny nie stawił się od odbycia dwóch lat obowiązkowej służby wojskowej!

- Ale on studiuje! - zaprotestuje Jasiek. - Nie ma mowy o pomyłce! Ojczyzna wzywa! - doda jeden z żołnierzy. Niestety ani Władek, ani Jasiek nie zdołają ich powstrzymać kiedy w 43 odcinku "Stulecia Winnych" wyjdzie na jaw, że studia Antka to jedno wielkie kłamstwo, bo od wielu miesięcy nie zalicza egzaminów i kolejnych semestrów. - Co to ku... jest?! Antek! - krzyknie Jasiek, rozczarowany jedynym synem.

Stulecie Winnych 4, odcinek 43 ZWIASTUN. Ania przeprosi Ewę za tajemnicę sprzed lat! Syn Jaśka zatrzymany
Stulecie Winnych 4 sezon. Komunia bliźniaczek Basi i Tomka bez ważnego członka rodziny! Mania zostanie sama
Najnowsze

Materiał sponsorowany