Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dramatyczne święta Kasi i jej córki Małgosi. Przez Komornickiego nie zasiądą z rodziną do stołu

i

Autor: vod.tvp Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dramatyczne święta Kasi i jej córki Małgosi. Przez Komornickiego nie zasiądą z rodziną do stołu

Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dramatyczne święta Kasi i jej córki Małgosi. Przez Komornickiego nie zasiądą z rodziną do stołu

2022-03-18 10:51

W 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" Kasia (Weronika Humaj) spędzi okrutnie smutne Święta. Zostaną same w domu z Małgosią (Oliwia Sekita) i będą czekały na cud. On jednak nie nadejdzie. Kasia i Małgosia nie dołączą do rodziny Winnych i nie zasiądą przy rodzinnym stole w Wigilię. Samotne, smutne, skłócone matka i córka spędzą najsmutniejsze Święta w życiu przez podłego Komornickiego (Marcin Kwaśny). Jak do tego dojdzie w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4, odcinek 42 (odc. 3) - niedziela, 20.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" "kochający tatuś" Komornicki złoży Małgosi obietnicę, której nie dotrzyma. Następnie w domu Kasi odbędzie się rodzinna awantura, którą wygra córka. I niestety wszystko zakończy się tak, że Kasia i Małgosia zostaną w Wigilię same i smutne. Jak do tego dojdzie?

Komornicki w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie ciągle zwodził Małgosię obietnicami, których nie będzie mógł dotrzymać. A kiedy zawiedzie, na przeprosiny złoży kolejną, jeszcze wspanialszą obietnice. I tak właśnie zniszczy swojej córce i Kasi Święta.    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1652: Koniec Pawła i Franki. W święta nie będzie już czego zbierać. Nawet stryj Franki weźmie udział w jej oszustwie

W 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" Komornicki przyjedzie po córkę do szkoły i wręczy jej złoty naszyjnik. Córka od razu się domyśli, że ojciec chce ją przekupić, bo nie ma dla niej czasu.

Nie pojedziemy nad Zegrze, prawda? Dlatego mi to dajesz - zapyta Małgosia Adama. 

- Wiem, jestem okropny. Mam zdjęcia do filmu. Wynagrodzę ci to, obiecuję! A co byś powiedziała na święta u mnie, co? Wigilia, pierwszy, drugi dzień Świąt, tylko ty i ja! Co?

- Mama się nie zgodzi...

- To już zostaw mnie. Ważne tylko czy ty chcesz! Gosia...

- No tak!

- No i to jest moja córa!

Po takiej scenie Małgosia nie będzie już myślała o niczym innym w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4", jak o Świętach z tatą. Kasia nie będzie chciała się zgodzić, ale córka urządzi taką awanturę w domu, że będzie musiała skapitulować. 

- Jak to spędzasz święta z tatą?! Może jednak ktoś najpierw mnie powinien zapytać o zgodę?! - zdenerwuje się Kasia w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4". 

- A ja? Czy ktoś choć raz w tym domu pomyślał, czego ja chcę?

- Ale dziewczyny, spokojnie, nie musimy przecież od razu stawiać sprawy na ostrzu noża... - spróbuje mediacji Ania. - Możecie przyjechać do nas na Wigilię, a z tatą spotkasz się w pierwszy dzień Świąt. Co ty na to?

- Spędzam Święta z tatą! Całe!

- Nie ty o tym decydujesz! - wtrąci się Kasia. 

- Ty też nie! Sąd kazał wam się mną dzielić! - wykrzyczy Małgosia i ucieknie do swojego pokoju. 

Finał tej awantury w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4"będzie niezwykle smutny. Komornicki nie pojawi się po Małgosią w Wigilię, ale dziecko uprze się, żeby na niego zaczekać.  

- Jedźmy do Brwinowa, całe Święta chcesz tak siedzieć? - zapyta jeszcze Kasia w Wigilię, kiedy Komornicki nie da znaku życia. 

- Tak! Nigdzie nie idę! Tata zaraz po mnie przyjedzie! - wykrzyczy od siebie Małgosia. 

Kasia w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" ostatecznie podda się i będzie czekała raz z córką. I nie doczekają się na nic, spędzą najsmutniejsze Święta w swoim życiu.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Władek zapłacze przy świątecznym stole z powodu Jaśka. Narkomanka uwiedzie całą rodzinę, a potem złapie jego syna we własne sidła

Mania w rozpaczy po rozstaniu z Ryszardem. Smutne święta u Winnych
Najnowsze