Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Stanisław wyciągnie Ryszarda z więzienia? Jeden numer zmieni los rodziny Winnych

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Stanisław wyciągnie Ryszarda z więzienia? Jeden numer zmieni los rodziny Winnych

Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Stanisław wyciągnie Ryszarda z więzienia? Jeden numer zmieni los rodziny Winnych

W 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" głowa (Jan Wieczorkowski) rodziny stanie na wysokości zadania. To Stanisław znajdzie sposób, jak wyciągnąć z więzienia Ryszarda (Piotr Rogucki) i dzięki jego działaniu, Mania (Magdalena Walach) odzyska nadzieję i chęć do życia! Jak pisaliśmy jako pierwsi córka Winnych po aresztowaniu męża kompletnie załamie się i przeżyje ten straszliwy czas tylko dzięki psychotropom. Na szczęście na tym się nie skończy i już 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" Stanisław uratuje córkę i jej rodzinę!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 1, premiera - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

4 sezon "Stulecia Winnych" zacznie się od wielkiego dramatu. Ryszard, aktywnie uczestniczący w strajkach w Ursusie usiądzie na ławie oskarżonych, a prokur=taro zażąda dla niego 10 lat więzienia! Mania kompletnie załamie się i całą winę weźmie na siebie. Żona Ryszarda zacznie brać psychotropy, aby przetrwać ten straszny czas - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.

Cała rodzina Winnych w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie zastanawiała się, jak wyciągnąć Ryszarda z więzienia. Borkowski dostanie adwokata z urzędu, który jednak będzie na usługach SB-ków i jedyne co zrobi, to szantażem spróbuje zmusić swojego klienta do przyznania się do winy7. Będzie się zanosiło na to, że Winni są zupełnie bezsilni wobec tej sytuacji. I wtedy znienacka na pomoc zięciowi przyjdzie Stanisław! Jak do tego dojdzie?  

Zobacz też: Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

Stanisław w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie nocami robił łóżeczko dla mającego niebawem przyjść na świat dziecka Michała (Michał Franc) i Agnieszki (Ina Sobala). Tam znajdzie go Ania, która przyjdzie z ojcem porozmawiać o tym, jak można pomóc siostrze. I wtedy okaże się, że głowa rodu Winnych ma rozwiązanie!

- Późno już, tatusiu - zatroskana Ania przytuli się do Stanisława. 

- Praca dobra... - odpowie Winny.

- Nie pomożemy Ryśkowi... Nie umiem tego Mani powiedzieć. Nie wiem, co robić tato - wyzna Ania.  

- Zadzwoń tam - Stanisław wręczy Ani kartę z numerem telefonu. - Może pomogą...

Ujawniamy, że numer, który Stanisław spisze w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" słuchając przy pracy Radia Wolna Europa istotnie zmieni los Ryszarda i wszystkich Winnych! Tam Mania znajdzie wsparcie prawdziwego prawnika, który wystąpi w imieniu skazanych niesłusznie robotników z Ursusa. Prawnik zajmie się tez oddzielnie sprawą Ryszarda i z 10 lat uzyska dla niego wyrok zaledwie 3! A to jeszcze nie koniec tej historii. Więcej dowiemy się już 6 marca w TVP1 o stałej porze.  

Czytaj też: Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Najnowsze