Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 na Manię (Magdalena Walach) spadnie kolejne nieszczęście. Już drżała ze strachu o córkę, będzie musiała zająć się wnuczką z powodu alkoholizmu Kasi (Weronika Humaj), a teraz to! Ryszard (Piotr Rogucki) zacznie aktywnie działać w opozycji antykomunistycznej i narazi na wielkie niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale całą rodzinę! Wygląda na to, że Mania znów będzie umierać ze strachu o najbliższych w 36 odcinku "Stulecia Winnych.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 36 odcinku "Stulecia Winnych 3" sprawy w życiu Manii nie zaczną się lepiej układać. Zmuszona do zajęcia się wnuczką Małgosią (Paulina Kinsner), bo ku jej rozpaczy Kasia wpadnie w alkoholizm, przynajmniej mogła do tego momentu liczyć na ogromne wsparcie Ryszarda.

Niestety, w 36 odcinku "Stulecia Winnych 3" również to zmieni się na gorsze. Zmęczony domowym życiem pod wodzą żony Ryszard wmiesza się w antykomunistyczną działalność opozycyjną i stanie się aktywnym działaczem podziemia! Za takie rzeczy w PRL groziło ludziom wieloletnie więzienie, a i ich rodziny znajdowały się w wielkim niebezpieczeństwie. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński odejdzie! Patrycja popędzi dla niego Łukasza. Dowie się ostatnia o decyzji męża

Stulecie Winnych sezon 3 - zwiastun. Nowi bohaterowie w serialu
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

I tak w 36 odcinku "Stulecia Winnych 3" Ryszard mocno zaniedba sprawy rodzinne, przez co Mania będzie czuła się podwójnie opuszczona. Sama z ogromnymi problemami córki, dorastającą Małgosią i mężem w niebezpieczeństwie - to będzie dla Winnej za dużo! W dodatku na Anię (Urszula Grabowska) również nie będzie mogła liczyć - siostra bliźniaczka, załamana po wyjeździe Ewy (Sonia Mietielica) do Izraela będzie żyła tylko tym, jak doprowadzić do ponownego spotkania z córką.

Czy Mania będzie miała podstawy do obaw o życie męża? Czy bezpieka zainteresuje się nim i jego rodziną? Dowiemy się obserwując wątek od 36 odcinka "Stulecia Winnych 3"! 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2438: Wielki powrót Kasi Górki w cieniu skandalu. Od razu wyląduje na policji!

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 28: Ryszard (Piotr Rogucki), Mania (Magdalena Walach), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze