Stulecie Winnych 3 odc. 33. Ewa (Sonia Mietielica), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 33. Ewa (Sonia Mietielica), Ania (Urszula Grabowska)

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 - streszczenie, opis: Ania załamie się psychicznie po wyjeździe Ewy do Izraela. Kasia wpadnie w alkoholizm

2021-04-11 12:30

Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 35 (odc. 9) w niedzielę, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1. Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 35 streszczenie - Z powodu wyjazdu Ewy (Sonia Mietielica) Ania (Urszula Grabowska) jest o krok od załamania nerwowego. Milczenie córki sprawia jej ogromny ból. Zmartwień przyprawia kobiecie również syn Michał (Marcin Franc), który wyjechał na Wybrzeże. Ma on objąć funkcję kierownika muzycznego teatru w Gdyni.

Na miejscu Michał junior poznaje Agnieszkę (Ina Sobala), pochodzącą ze znanej rodziny stoczniowców Guzowskich. Chłopak rozmyśla o swoich bliskich, dla których najważniejszymi wartościami są tradycja, szacunek do pracy i uczciwość.

W 1970 roku dochodzi do strajków w stoczni i żołnierze otwierają ogień do robotników. Lotta (Patrycja Volny) wyjeżdża razem z Antosiem (Aleksander Sułek). Jasiek (Patryk Szwichtenberg) jest zrozpaczony. Uświadamia sobie, jak bardzo kocha żonę i syna. Pod wpływem wyrzutów sumienia Władek (Arkadiusz Janiczek) namawia go, by walczył o rodzinę.

Kasia (Weronika Humaj) samotnie wychowuje Małgosię (Paulina Kinsner). Może liczyć jedynie na pomoc rodziców. Dziewczyna popada w alkoholizm, staje się zgorzkniała i ma trudności ze znalezieniem pracy. Nie ma już śladu po jej dawnej radości życia. Mania (Magdalena Walach), czując, że nie podoła opiece nad Małgosią, rozważa rezygnację z pracy.

Najnowsze