Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ostatnia wola Broni przed śmiercią. Ania tylko jej wyzna, że Paweł żyje - ZWIASTUN

2020-05-24 19:36 jkk
Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ostatnia prośba Broni przed śmiercią. Ania powie jej, że Paweł żyje
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ostatnia prośba Broni przed śmiercią. Ania powie jej, że Paweł żyje

W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Bronia (Kinga Preis) umrze, ale przed śmiercią zwróci się do Ani z wielką prośbą! Jakie będą ostatnie słowa Broni przed śmiercią? Ania (Weronika Humaj) powie umierającej babci, że Paweł (Tomasz Włosok) żyje i wówczas dostanie od niej ważny nakaz. Jak zareaguje na łożu śmierci Bronia, kiedy dowie się, że szczęście Mani (Karolina Bacia) z Ryszardem (Piotr Rogucki) znów jest zagrożone? Czy Ania zdoła po śmierci babci spełnić jej prośbę? Zobaczcie ZWIASTUN 25 odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 25 - niedziela, 24.05.2020, o godz. 20.30 w TVP1

- Nie chcę, żeby ludzie po mnie płakali - będzie prosić Bronia Anię w ich ostatniej rozmowie w 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych". Jednak w tym momencie nie będzie jeszcze znała prawdy o tym, że Paweł żyje, więc jej słowa będą płynąć spokojnie. 

Wyruszająca, szczera rozmowa Broni i Ani zacznie się od... książki, którą Ania będzie czytać umierającej Broni przy łóżku. Bronia wyzna jej później, że najbardziej b będzie jej żal tych wszystkich nieprzeczytanych książek właśnie... Ale kiedy Ania zdecyduje się na szczere wyznanie, Bronia poprosi ją o coś niezwykle ważnego!

- Babciu, proszę cię, jeszcze nie teraz! Nie damy sobie rady bez ciebie! - swoją prośbę złoży babci w odpowiedzi babci zasmucona Ania. 

- Dacie... Ryszard wrócił, ty masz Michała...

- Dobrze. Nie będziemy płakali. Nie pytaj, proszę skąd wiem... - Ania wyzna Broni wprost: - Paweł żyje

Stulecie Winnych ZWIASTUN odcinek 25. Pożegnanie Ani z Kazimierzem. Paweł przeżyje egzekucję

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Bronia bardzo zdenerwuje się, kiedy usłyszy te prawdę od Ani w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych". I choć będzie już w bardzo złym stanie, na ile będzie mogłam podniesie głos: - Twoja siostra nigdy nie może się o tym dowiedzieć! Na pewno Bronia nie będzie chciała dopuścić, aby cokolwiek przerwało drugi ślub Mani z Ryszardem...

Bronia powie także, że teraz nadchodzi "czas Ani", czy na pewno uspokoi zasmuconą i przerażoną wnuczkę w 25 odcinku "Stulecia Winnych". Niestety, Ania będzie miała racje - odejście ukochanej, mądrej i wspierającej Broni mocno osłabi rodzinę, a siostry znów przeżyją bardzo trudny czas w 3 sezonie serialu po jej śmierci. Czy Ani uda się dochować tajemnicy przed Manią, o co poprosi ją na łożu śmierci Bronia w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych"? 

Super Raport 18 V (goście: Migalski, Skiba)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.