Stranger Things 4. Tak nagrywali upadek Vecny. Steve i Robin zdradzają wszystko! - WIDEO

i

Autor: Netflix Stranger Things 4. Tak nagrywali upadek Vecny. Steve i Robin zdradzają wszystko! - WIDEO

Stranger Things

Stranger Things 4. Tak nagrywali upadek Vecny. Steve i Robin zdradzają wszystko! - WIDEO

2022-07-27 13:11

Tak powstawały szokujące sceny w "Stranger Things"! 4 sezon serialu podzielony został na dwie części, a fani zostali uraczeni dłuższymi odcinkami. Emocjonujące starcie grupy przyjaciół z nadprzyrodzonymi mocami, odbiło się echem w mediach, a teraz wyszło na jaw, jak wyglądało kręcenie szokującej sceny upadku Vecny. Joe Keery i Maya Hawke, czyli Steve i Robin ze "Stranger Things" skomentowali moment, w którym Nancy (Natalia Dyer) walczy z Jedynką (Jamie Campbell Bower), kiedy już okazało się, że to on jest Vecną. Zobacz ten fragment!

"Stranger Things 4" i horrendalny budżet na odcinek 

"Stranger Things 4" dostarczyła widzom wielu wrażeń i scen walki. Bardzo rzeczywiste sceny nie udałyby się bez wielkiego budżetu, który Netflix przeznaczył na kontynuację przygód grupy przyjaciół w walce ze złem. Jak napisano w "The Wall Street Journal" jest to kwota około 30 mln. dolarów, przeznaczona na każdy odcinek 4 sezonu "Stranger Things". Dla porównania, to jeszcze raz tyle, co HBO przeznaczyło na "Grę o Tron", bo tam była mowa o 15 mln. dolarów za odcinek. Ogromne kwoty zaowocowały tym, że o produkcji Netflixa mówi się na całym świecie. 

W "Stranger Things" 4 fani dowiedzieli się, że Vecna to tak naprawdę Jedynka, który poznał Jedenastkę (Millie Bobby Brown) jeszcze za dawnych czasów, kiedy była dzieckiem więzionym w laboratorium dr Martina Brennera (Matthew Modie). Właśnie wtedy dziewczyna pokonała Jedynkę, wysłała do na tzw. "Drugą stronę", gdzie przeszedł mutację w stwora Vecnę, odpowiedzialnego za okrutne wydarzenia w miasteczku Hawkins.

Sprawdź też: Zmiany w jesiennej ramówce TVP. Powrót uwielbianego serialu i spore opóźnienie kultowej produkcji

"Stranger Things 4", tak kręcili upadek Vecny

Robin i Steve ze "Stranger Things" odkryli nieco tajemnic z planu i podczas oglądania sceny walki Nancy z Vecną, skomentowali to wydarzenie.

- Ale ma minę! Odrzut jest prawdziwy! To było jedno ujęcie, bardzo długie, a ona zrobiła to z ekstremalną wdziękiem i pewnością - mówi serialowa Robin. - Ale było głośno - przyznaje Steve. I faktycznie, scena strzału Nancy do Vecny ogniem, robi wrażenie. Nic dziwnego, że "Stranger Things" zgromadziło tak szeroką publiczność na całym świecie.

"Stranger Things 5". Co już wiadomo?

Z pewnością pojawi się 5 sezon "Stranger Things", na co wskazuje chociażby zakończenie 4 części. Nadeszła apokalipsa, miasteczko Hawkins jest zniszczone, a Vecna nie został do końca pokonany. W jednym z ostatnich wywiadów aktor David Harbour, który w "Stranger Things" wciela się w postać Hopper'a. Powiedział on, że aktorzy wejdą na plan w 2023 r., a nowe odcinki mogłyby się pojawić w połowie roku 2024. Nie są to jednak potwierdzone informacje, ale o najnowszych doniesieniach poinformujemy na bieżąco.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

Najnowsze