Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

2022-07-27 12:56

W 3465 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę, 27.07.2022 o 20.15 w TVN) Tomek (Krzysztof Chodorowski) przeprowadzi dziennikarstwie śledztwo, które doprowadzi go do dilera podejrzanych zalek! Oczywiście wcześniej zdąży ustalić, że w składzie tabletek znajduje się domieszka narkotyków, dzięki czemu zdobędzie temat na jedynkę. Sęk w tym, że w 3465 odcinku „Na Wspólnej” Nowak odkryje, że to Kuba (Kacper Łukasiewicz) jest dilerem! Tomek natychmiast poinformuje o tym Basię (Grażyna Wolszczak) i Smolnego (Łukasz Konopka), ale nie zdoła zapobiec tragedii! W mieszkaniu Kuby zjawi się policja, a Basia nie zdąży ostrzec syna!

"Na Wspólnej" odcinek 3465 - środa, 27.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3465 odcinku „Na Wspólnej” Tomek będzie miał mocny materiał na jedynkę w gazecie Smolnego na tacy. Dziennikarz zdobędzie tajemnicze zalki od Piotrka, które po zbadaniu wykażą, że w składzie tabletek znajduje się pseudoefedryna, czyli narkotyk! Nowakowi uda się także ustawić z dilerem, który sprzedaje podejrzane prochy produkcji Karola (Maciej M. Tomaszewski). W 3465 odcinku „Na Wspólnej” Tomek uda się na miejsce spotkanie, gdzie dozna szoku, gdyż okaże się, że dilerem jest Kuba, przyszywany syn Krzysztofa!

- No siema koleś, gdzie ty jesteś? Mam twój towar zalki. No pospiesz się, halo... – skontaktuje się z nim zdenerwowany Kuba, ale gdy Tomek tylko go usłyszy od razu się rozłączy!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3467: Koniec Smolnego! Kłamstwa Poli zabiorą mu wszystko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Basia i Smolny dowiadują się, że Kuba jest dilerem w 3465 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Tomek ostrzeże Basię i Smolnego w 3465 odcinku „Na Wspólnej”, że to Kuba jest dilerem!

Oczywiście, Tomek w 3465 odcinku „Na Wspólnej” nie zdradzi Kubie, że to z nim był umówiony i natychmiast uda się do Smolnego, gdzie natknie się również na Basię! Nowakowi w obecności matki Kuby trudno będzie przyznać, że jej syn jest dilerem, ale nie będzie miał innego wyjścia! W pierwszej chwili słowa Tomka rozbawią Krzysztofa, jednak przejętej Basi wcale nie będzie do śmiechu!

- Słuchaj, wiesz, że piszę ten tekst o prochach. No i chciałem zrobić taki wiesz… Mój kontakt ustawił mnie z dilerem i wiesz idę tam na miejsce spotkania to znaczy do parku, rozglądam się no i tam był Kuba – zacznie Tomek.

- Gdzie w parku? I co? To jest ta sensacja? – zdziwi się Smolny.

- Nie rozumiesz. To Kuba sprzedawał zalki – przyzna.

- Zaraz, co robił? – zaniepokoi się Basia.

Zdenerwowanie Basi w 3465 odcinku „Na Wspólnej” udzieli się również Smolnemu. Krzysztof nie będzie mógł uwierzyć, że Kuba wpakował się w takie bagno, ale Tomek będzie miał mocne dowody i opowie im wszystko ze szczegółami!

- Czekaj Basiu, że Kuba sprzedawał? Jesteś tego powinien? – dopyta Smolny.

- Słyszałem wyraźnie. Nie przychodziłbym do was, gdybym nie był – stwierdzi Tomek.

- Zaraz, bo ja nic nie rozumiem, że Kuba sprzedaje narkotyki? – spyta poddenerwowana Basia.  

- To takie tabsy wspomagające pamięć i koncentrację, no i tam jest pseudoefedryna. Dostałem wyniki badań. Przykro mi, ale musiałem was uprzedzić – wyjaśni.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3464: Roman ofiarą oszusta! Przez własną głupotę straci pieniądze i Honoratę? - ZDJĘCIA

Basia nie zdąży ostrzec syna w 3465 odcinku „Na Wspólnej”!

Po rozmowie z Tomkiem w 3465 odcinku „Na Wspólnej” Basia natychmiast skontaktuje się z Kubą, aby wszystko z nim wyjaśnić, ale syn nie odbierze telefonu! W tym samym czasie Brzozowski wspólnie ze swoimi współlokatorami będzie organizował domówkę, w trakcie której jego matka bezskutecznie będzie próbowała się do niego dodzwonić.

- Kuba, oddzwoń natychmiast jak to odsłuchasz. To ważne – powie stanowczo Basia, ale Kuba nawet nie odsłucha wiadomości.

Chwilę później w 3465 odcinku „Na Wspólnej” w mieszkaniu zjawi się policja z nakazem przeszukania mieszkania! Okaże się, że jeden z klientów Brzozowskiego – Piotrek przedawkował i walczy o życie w szpitalu! Kuba będzie zaskoczony nalotem, tym bardziej, że nie będzie świadomy, że Karol naprawdę dodał do zalek domieszkę narkotyków!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3464: Daria wda się w romans z Nalepą?! Nie będą ukrywać się już nawet przed pacjentami

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze