Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3465: Tomek odkryje, że Kuba handluje narkotykami! Ostrzeże Basię i Smolnego, ale będzie już za późno

2022-07-27 12:56

W 3465 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę, 27.07.2022 o 20.15 w TVN) Tomek (Krzysztof Chodorowski) przeprowadzi dziennikarstwie śledztwo, które doprowadzi go do dilera podejrzanych zalek! Oczywiście wcześniej zdąży ustalić, że w składzie tabletek znajduje się domieszka narkotyków, dzięki czemu zdobędzie temat na jedynkę. Sęk w tym, że w 3465 odcinku „Na Wspólnej” Nowak odkryje, że to Kuba (Kacper Łukasiewicz) jest dilerem! Tomek natychmiast poinformuje o tym Basię (Grażyna Wolszczak) i Smolnego (Łukasz Konopka), ale nie zdoła zapobiec tragedii! W mieszkaniu Kuby zjawi się policja, a Basia nie zdąży ostrzec syna!

"Na Wspólnej" odcinek 3465 - środa, 27.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3465 odcinku „Na Wspólnej” Tomek będzie miał mocny materiał na jedynkę w gazecie Smolnego na tacy. Dziennikarz zdobędzie tajemnicze zalki od Piotrka, które po zbadaniu wykażą, że w składzie tabletek znajduje się pseudoefedryna, czyli narkotyk! Nowakowi uda się także ustawić z dilerem, który sprzedaje podejrzane prochy produkcji Karola (Maciej M. Tomaszewski). W 3465 odcinku „Na Wspólnej” Tomek uda się na miejsce spotkanie, gdzie dozna szoku, gdyż okaże się, że dilerem jest Kuba, przyszywany syn Krzysztofa!

- No siema koleś, gdzie ty jesteś? Mam twój towar zalki. No pospiesz się, halo... – skontaktuje się z nim zdenerwowany Kuba, ale gdy Tomek tylko go usłyszy od razu się rozłączy!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3467: Koniec Smolnego! Kłamstwa Poli zabiorą mu wszystko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Basia i Smolny dowiadują się, że Kuba jest dilerem w 3465 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Tomek ostrzeże Basię i Smolnego w 3465 odcinku „Na Wspólnej”, że to Kuba jest dilerem!

Oczywiście, Tomek w 3465 odcinku „Na Wspólnej” nie zdradzi Kubie, że to z nim był umówiony i natychmiast uda się do Smolnego, gdzie natknie się również na Basię! Nowakowi w obecności matki Kuby trudno będzie przyznać, że jej syn jest dilerem, ale nie będzie miał innego wyjścia! W pierwszej chwili słowa Tomka rozbawią Krzysztofa, jednak przejętej Basi wcale nie będzie do śmiechu!

- Słuchaj, wiesz, że piszę ten tekst o prochach. No i chciałem zrobić taki wiesz… Mój kontakt ustawił mnie z dilerem i wiesz idę tam na miejsce spotkania to znaczy do parku, rozglądam się no i tam był Kuba – zacznie Tomek.

- Gdzie w parku? I co? To jest ta sensacja? – zdziwi się Smolny.

- Nie rozumiesz. To Kuba sprzedawał zalki – przyzna.

- Zaraz, co robił? – zaniepokoi się Basia.

Zdenerwowanie Basi w 3465 odcinku „Na Wspólnej” udzieli się również Smolnemu. Krzysztof nie będzie mógł uwierzyć, że Kuba wpakował się w takie bagno, ale Tomek będzie miał mocne dowody i opowie im wszystko ze szczegółami!

- Czekaj Basiu, że Kuba sprzedawał? Jesteś tego powinien? – dopyta Smolny.

- Słyszałem wyraźnie. Nie przychodziłbym do was, gdybym nie był – stwierdzi Tomek.

- Zaraz, bo ja nic nie rozumiem, że Kuba sprzedaje narkotyki? – spyta poddenerwowana Basia.  

- To takie tabsy wspomagające pamięć i koncentrację, no i tam jest pseudoefedryna. Dostałem wyniki badań. Przykro mi, ale musiałem was uprzedzić – wyjaśni.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3464: Roman ofiarą oszusta! Przez własną głupotę straci pieniądze i Honoratę? - ZDJĘCIA

Basia nie zdąży ostrzec syna w 3465 odcinku „Na Wspólnej”!

Po rozmowie z Tomkiem w 3465 odcinku „Na Wspólnej” Basia natychmiast skontaktuje się z Kubą, aby wszystko z nim wyjaśnić, ale syn nie odbierze telefonu! W tym samym czasie Brzozowski wspólnie ze swoimi współlokatorami będzie organizował domówkę, w trakcie której jego matka bezskutecznie będzie próbowała się do niego dodzwonić.

- Kuba, oddzwoń natychmiast jak to odsłuchasz. To ważne – powie stanowczo Basia, ale Kuba nawet nie odsłucha wiadomości.

Chwilę później w 3465 odcinku „Na Wspólnej” w mieszkaniu zjawi się policja z nakazem przeszukania mieszkania! Okaże się, że jeden z klientów Brzozowskiego – Piotrek przedawkował i walczy o życie w szpitalu! Kuba będzie zaskoczony nalotem, tym bardziej, że nie będzie świadomy, że Karol naprawdę dodał do zalek domieszkę narkotyków!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3464: Daria wda się w romans z Nalepą?! Nie będą ukrywać się już nawet przed pacjentami

Najnowsze