Na Wspólnej, odcinek 3464: Roman ofiarą oszusta! Przez własną głupotę straci pieniądze i Honoratę? - ZDJĘCIA

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3464: Roman ofiarą oszusta! Przez własną głupotę straci pieniądze i Honoratę? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3464: Roman ofiarą oszusta! Przez własną głupotę straci pieniądze i Honoratę? - ZDJĘCIA

2022-07-26 20:09

W 3464 odcinku „Na Wspólnej” (emisja we wtorek, 26.07.2022 o 20.15 w TVN) Roman (Waldemar Obłoza) padnie ofiarą oszusta! Hoffer najpierw otrzyma wysoki rachunek z izby wytrzeźwień, a następnie złodziej weźmie na niego pożyczkę na 20 tysięcy złotych. W 3464 odcinku „Na Wspólnej” Roman zrozumie, że dał się oszukać, a jego głupota będzie miała dramatyczne konsekwencje. Honorata (Aleksandra Konieczna) odkryje nowe wydatki męża i nie uwierzy w żadne jego słowo! Kto oszuka Romana i czy przez własną głupotę Hoffer straci wszystko? Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3464 - wtorek, 26.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3464 odcinku „Na Wspólnej” Roman będzie musiał ostro tłumaczyć się Honoracie z rachunku wytrzeźwień, który żona znajdzie w jego marynarce! Leśniewska nie uwierzy w tłumaczenia męża i od razu pomyśli, że wrócił do straszliwego nałogu i znów pije! Oczywiście, nic takiego nie będzie miało miejsca, ale Honorata tak łatwo nie da się przekonać!

- Nie, to już jest przesada! Robisz mi ciche dni, mimo iż wszystko ci wyjaśniałem?! – oburzy się Roman.

Tym bardziej, że w 3464 odcinku „Na Wspólnej” na Romana będzie czekała kolejna przykra niespodzianka, gdy do jego drzwi zapuka listonosz i wręczy kolejne pismo tym razem z banku!

- Co to jest? – zdziwi się Hoffer.

- Pewnie kolejna tajemnica – uzna Honorata.

- Nie mam przed tobą żadnych tajemnic. Proszę bardzo, otwórz – stwierdzi.

- Potwierdzenie wypłaty pożyczki, harmonogram spłat. Romek na Boga po co ci było 20 tysięcy?! – przerazi się Honorata.

- Nie no przecież nie brałem żadnej pożyczki – załamie się.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3464: Daria wda się w romans z Nalepą?! Nie będą ukrywać się już nawet przed pacjentami

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramat Romana w 3464 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Kto podszywa się pod Romana w 3464 odcinku „Na Wspólnej”?

Chwilę później w 3464 odcinku „Na Wspólnej” Roman skontaktuje się z bankiem, który potwierdzi, że na jego nazwisko został zaciągnięty kredyt na 20 tysięcy złotych! Oczywiście, Hoffer będzie próbował wyjaśnić, że to nie on brał kredyt tylko ktoś się pod niego podszył, ale kobieta z banku mu nie uwierzy! Wówczas dla Romana stanie się jasne, że padł ofiarą złodzieja! Honorata natychmiast każe mu zastrzec dowód, a Hoffer zacznie rozmyślać, kto mógł go oszukać! W 3464 odcinku „Na Wspólnej” Roman od razu przypomni sobie, że podawał swoje dane, a nawet dał sfotografować swój dowód agentowi bura podróży, u którego kupował wycieczkę na rocznicę z Honoratą i natychmiast się z nim skontaktuje! Jednak mężczyzna tak poprowadzi rozmowę, że szybko wyprowadzi Hoffera z błędu!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3464: Junior zostanie dilerem! Cielecki wstawi się za wnukiem i doprowadzi do tragedii

Sławek pomoże Romanowi namierzyć oszusta w 3464 odcinku „Na Wspólnej”!

Jeszcze w 3464 odcinku „Na Wspólnej” Roman za namową Marii (Bożena Dykiel) skorzysta z pomocy Sławka (Mariusz Słupiński). Dziedzicowi uda się dotrzeć do nagrań z monitoringu sprzed izby wytrzeźwień, do którego trafił mężczyzna podszywający się pod Hoffera. Wtedy Roman nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że oszukał go właśnie agent biura podróży!

- To ten agent biura podróży. Sprzedawał mi wycieczkę nad morze. Spisał moje dane i zrobił zdjęcie dowodu osobistego. Skurczybyk! – zdenerwuje się Roman.

W 3464 odcinku „Na Wspólnej” Sławek spróbuje namierzyć oszusta, ale nie będzie to takie łatwe! Okaże się, że agent podróży podał mu adres, który nie istnieje!

- Dobra, masz umowę? Jest tam adres? – zapyta Sławek.

- Budrysów 28 mieszkanie… - zacznie czytać, ale Dziedzic mu przerwie.

- Budrysów ma tylko 26 numerów – stwierdzi.

- Jednak jestem głupi – przyzna załamany Roman.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3467: Koniec Smolnego! Kłamstwa Poli zabiorą mu wszystko – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze