Na Wspólnej, odc. 3467: Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3467: Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3467: Koniec Smolnego! Kłamstwa Poli zabiorą mu wszystko – ZDJĘCIA

2022-08-01 20:27

W 3467 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w poniedziałek 1 sierpnia o 20.15 w TVN) Smolny (Łukasz Konopka) będzie skończony! Pola (Kinga Jasik) najpierw narazi jego redakcję na kolosalne straty po wypuszczeniu kłamliwego artykułu na temat senatora Krupskiego bez autoryzacji, a następnie pozbędzie się go z redakcji! W 3467 odcinku „Na Wspólnej” stażystka spotka się z Gwiazdą (Zbigniew Suszyński) i oskarży Krzysztofa o mobbing i napastowanie seksualne! Szef gazety nie będzie miał innego wyjścia i zawiesi Smolnego, ale Pola się na tym nie zatrzyma! Załamany Krzysztof nie będzie mógł sobie z tym poradzić! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3467 - poniedziałek, 1.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3467 odcinku „Na Wspólnej” plan Poli powiedzie się! Stażystka zdobędzie materiały oczerniające Smolnego, gdy zwabi go w środku nocy do własnego mieszkania i zacznie go całować, a wszystko skrupulatnie nagra na kamerkę w swoim laptopie! Chwilę wcześniej każe puścić kolegom swój artykuł o senatorze Krupskim na czołówkę, mimo iż nie będzie miała autoryzacji poszkodowanej dziewczyny, w efekcie czego redakcja wypuści same kłamstwa! Krupski pozwie gazetę i narazi Smolnego na kolosalne straty, w efekcie czego Krzysztof zwolni Polę i spotka się z jej zemstą! W 3467 odcinku „Na Wspólnej” to stażystka będzie rozdawać karty i sprawi, że to Smolny wyleci z redakcji, a nie ona!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3465: Żona Nalepy popełni samobójstwo?! To Daria ją do tego przekona

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramat Smolnego w 3467 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Pola poskarży się Gwieździe w 3467 odcinku „Na Wspólnej”, że Smolny stosował wobec niej mobbing i napastowanie seksualne!

W 3467 odcinku „Na Wspólnej” Pola poprosi o spotkanie szefa gazety, aby przedstawić mu swoją wersję zdarzeń. Kochanka bez żadnych skrupułów naopowiada mu o Smolnym same oszczerstwa! Pola będzie tak obłudna, że posunie się nawet do tego, że oskarży Krzysztofa o mobbing i napastowanie seksualne, a nagrania, które zgromadziła pamiętnego wieczoru tylko jej w tym pomogą! W 3467 odcinku „Na Wspólnej” dowody Poli na Smolnego będą tak mocne, że Gwiazda nie będzie miał innego wyboru jak tylko zawieszenie Krzysztofa w funkcji redaktora naczelnego! Wieczorem między Smolnym a Polą dojdzie do ostrej awantury, ale nic ona nie zmieni w sytuacji męża Basi (Grażyna Wolszczak)!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3462: Trauma z dzieciństwa Justyny położy się cieniem na życiu Marysi! Darek pozna wstrząsające kulisy

Smolny załamany po oskarżeniach Poli i odsunięciu od gazety w 3468 odcinku „Na Wspólnej”!

Niestety, w kolejnym 3468 odcinku „Na Wspólnej” Smolny przekona się, że Pola wcale nie żartowała! Krzysztof otrzyma powiadomienie z sądu, w którym stażystka oskarży go o mobbing i molestowanie seksualne! Pismo z sądu kompletnie załamie Smolnego, który coraz gorzej będzie radził sobie z całą sytuacją. W 3469 odcinku „Na Wspólnej” Smolny przyzna się Basi do oszczerstw, jakie pod jego kierunkiem wysunęła Pola i równocześnie zapewni żonę o swojej niewinności, choć wreszcie przyzna się, że stażystka próbowała go uwieść! Nie będzie jednak świadomy, że to jeszcze nie wszystko, co przygotowała dla niego Pola!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3461: Żaneta i Wojtek stracą córkę! Mania popłynie w nowym mieszkaniu babci – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze