Na Wspólnej, odcinek 3461: Żaneta i Wojtek stracą córkę! Mania popłynie w nowym mieszkaniu babci – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3461: Żaneta i Wojtek stracą córkę! Mania popłynie w nowym mieszkaniu babci – ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3461: Żaneta i Wojtek stracą córkę! Mania popłynie w nowym mieszkaniu babci – ZDJĘCIA

2022-07-20 20:12

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę 20 lipca o 20.15 w TVN) Żaneta (Anna Guzik) wspólnie z Manią (Zuzanna Kaszuba) będą szukały dla Heleny (Małgorzata Peczyńska) nowego mieszkania w Warszawie, do którego przeniosłaby się po śmierci Henryka (śp. Jan Pęczek). Jednak matka Żanety nie będzie chciała mieszkać sama w mieście, w związku z czym Mania zaproponuje, że się do niej wprowadzi! Oczywiście, w 3641 odcinku „Na Wspólnej” żona Wojtka (Wojciech Błach) się na to nie zgodzi, jednak po naciskiem męża zmieni zdanie ku wielkiej ucieszy córki, której wcale nie będzie chodziło o wsparcie babci! Żaneta i Wojtek stracą córkę, która nieźle popłynie ze swoim chłopakiem w mieszkaniu Heleny! Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3461 - środa, 20.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” Żaneta umówi się z agentem nieruchomości na oglądanie mieszkania dla matki, która po śmierci Henryka została zupełnie sama na gospodarstwie. Oczywiście, Szulcowa nie zgodzi się, aby seniorka sama żyła na gospodarstwie, dlatego za wszelką cenę ściągnie ją do Warszawy, gdzie postanowi wynająć jej kawalerkę nieopodal ich mieszkania, żeby mieć matkę na oku. W 3641 odcinku „Na Wspólnej” Helena nie będzie mogła trafić w miejsce umówionego spotkania, ale na szczęście po drodze natknie się na Manie, która przyprowadzi ją do matki i cała trójka wspólnie będzie oglądać mieszkanie. Nowe lokum nie przypadnie Helenie do gustu, ale za to bardzo spodoba się Mani, która upatrzy sobie w nim miejsce do schadzek ze swoim chłopakiem Leonem!

Patrz też: Na Wspólnej, odciek 3461: Niewinny Paweł wyjdzie z więzienia?! Postrzelony ochroniarz nie wskaże go jako napastnika! – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Żaneta i Wojtek tracą córkę w 3641 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Mania wyprowadzi się od Żanety i Wojtka w 3641 odcinku „Na Wspólnej” i zamieszka z babcią!

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” Helena nie będzie chciała mieszkać w kawalerce, którą znajdzie dla niej Żaneta. Córka spróbuje ją przekonać, że ze względu na jej zdrowie samotne mieszkanie na gospodarstwie nie jest dla niej dobrym pomysłem, ale matka wytknie jej, że i w Warszawie będzie sama, co postanowi wykorzystać Mania i zaproponuje, że przeprowadzi się do babci!

- Nie, ja przepraszam. Nie dam rady. Całe życie żyłam na wsi. Stamtąd jestem. Nie, ja tutaj nie dam rady – wyzna Helena.

- Mamuś, no ale powiedz mi jak ty to sobie wyobrażasz? Na wsi sama, a jak coś ci się stanie, to kto ci pomoże? – zauważy Żaneta.

- Tutaj też będę sama jak mi się coś stanie – przypomni córce.

- A jakbym na początku ja z tobą pomieszkała. Fajne jest to mieszkanie i mogłabym spać w tym małym pokoju. Oczywiście, jeśli mama się zgodzi – zaoferuje Mania, czym od razu zdenerwuje matkę!

Żaneta w 3641 odcinku „Na Wspólnej” nie zgodzi się, aby nieletnia Mania wyprowadziła się z domu i przeprowadziła do babci, co jej córka zacznie ostentacyjnie manifestować! Szulcowa będzie jednak nieugięta, dlatego Wojtek postanowi interweniować i przekonać żonę do pomysłu córki!

- Jedna wpadła na głupkowaty pomysł, a druga od razu się czepiła, bo się boi sama mieszkać – wyrzuci oburzona Żaneta.

- Żaneta, uspokój się. Siadaj tu. Mania mówi, że to tylko teraz na jakiś czas, prawda? Popatrz na to z drugiej strony może to nie jest taki zły pomysł, co? Po pierwsze mama się zaaklimatyzuje, tak? Dwa – ochłonie po śmierci taty, tak? Po trzecie Mania będzie miała bliżej do szkoły, tak? Żanetka no, czego się boisz? Mania to już nie jest mała córeczka, co się trzyma spódnicy! Chyba dobrze, nie? – wyjaśni jej Wojtek.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3464: Junior zostanie dilerem! Cielecki wstawi się za wnukiem i doprowadzi do tragedii

Mieszkanie nieletniej Mani z babcią w 3641 odcinku „Na Wspólnej” nie skończy się dobrze!

Tuż po rozmowie Żanety i Wojtka w 3641 odcinku „Na Wspólnej” Helena spyta córki, czy podjęli w końcu jakąś decyzję. Po namyśle Szulcowa zgodzi się, aby córka przeprowadziła się do babci, choć wcale nie będzie zadowolona z tego pomysłu!

- Jest jakaś decyzja? – dopyta Helena.

- Wojtek jest za – przyzna Żaneta.

- A ty? – zapyta Mania.

- A ja… też ewentualnie mogę się zgodzić – stwierdzi.

- Nareszcie, dziękuję. Kocham cię mamo! – ucieszy się córka.

- Pod pewnymi warunkami i tylko na jakiś czas. Naprawdę tak ci zależy, aby się wyrwać z domu? – zaznaczy zasmucona Żaneta, ale Mania już nie będzie jej słuchać.

Chwilę później w 3641 odcinku „Na Wspólnej” szczęśliwa Mania napisze do swojego chłopaka Leona, że znalazła dla nich miejsce do schadzek, przez co ziszczą się najgorsze obawy Żanety!

- Udało się słodziaq <3 już niedługo love :* - napisze w SMS-ie do Leona.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3461: Beata w szkole rodzenia z Emilem! Brat Pawła posunie się za daleko - ZDJĘCIA

Najnowsze