Na Wspólnej, odcinek 3461: Obrzydliwy podstęp Poli! Tak zwabi Smolnego i zdobędzie na niego haka – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3461: Obrzydliwy podstęp Poli! Tak zwabi Smolnego i zdobędzie na niego haka – ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3461: Obrzydliwy podstęp Poli! Tak zwabi Smolnego i zdobędzie na niego haka – ZDJĘCIA

2022-07-20 20:12

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę 20 lipca o 20.15 w TVN) Pola (Kinga Jasik) nie ustąpi w swoich próbach uwiedzenia Smolnego (Łukasz Konopka) i zastawi na niego pułapkę! Jeden telefon od stażystki w środku nocy sprawi, że niczego nieświadomy Krzysztof poleci do niej jak na skrzydłach i wpadnie jak śliwka w kompot! W 3641 odcinku „Na Wspólnej” Pola osiągnie swój cel i nagra zdradę Smolnego na swojej kamerce od laptopa! Stażystka będzie miała na niego i szybko zacznie go tym szantażować! Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3461 - środa, 20.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” Krzysztof i Pola w końcu zakończą prace nad scenariuszem filmu, na podstawie książki „Upał ciał”, napisanej przez Smolnego. Oczywiście, stażystka ciągle za wszelką cenę będzie próbowała uwieść szefa i udokumentować jego zdradę, aby później mieć czym go szantażować, jednak nie zdobędzie nic ciekawego, gdyż przeszkodzi jej w tym Basia (Grażyna Wolszczak)! Jednak w 3641 odcinku „Na Wspólnej” Pola postawi wszystko na jedną kartę i uknuje podłą intrygę, aby ostatecznie osiągnąć swój cel! Stażystka zwabi go w środku nocy do własnego mieszkania, aby mieć pewność, że Basia już na pewno im nie przeszkodzi!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3461: Żaneta i Wojtek stracą córkę! Mania popłynie w nowym mieszkaniu babci – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ zdradę Solnego w 3641 odcinku „Na Wspólnej”>>>

Pola zwabi Smolnego do swojego mieszkania w 3641 odcinku „Na Wspólnej”!

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” Pola nie odpuści Krzysztofowi nawet w czasie rodzinnej kolacji z Basią! Stażystka zadzwoni do szefa z pilnym żądaniem, aby stawił się w jej mieszkaniu, a niczego nieświadomy Smolny wszystko łyknie i spełni jej prośbę!

- Przepraszam za porę, ale musimy pogadać – zacznie Pola.

- Nie, mów, mów – stwierdzi Smolny.

- To nie jest rozmowa na telefon. Wpadnij do mnie, plis. Sprawa jest pilna – powie, po czym się rozłączy.

- Ale co, chodzi o scenariusz? – zapyta Smolny, ale już nie usłyszy odpowiedzi w 3641 odcinku „Na Wspólnej”!

Zobacz także: Na Wspólnej, odciek 3461: Niewinny Paweł wyjdzie z więzienia?! Postrzelony ochroniarz nie wskaże go jako napastnika! – ZDJĘCIA

Pola nagra zdradę Smolnego w 3641 odcinku „Na Wspólnej”!

Tuż po telefonie od Poli w 3641 odcinku „Na Wspólnej” Krzysztof zjawi się w jej mieszkaniu, w którym stażystka powita go w seksownym szlafroku! Ubiór Poli bardzo zdziwi Smolnego, jednak mimo wszystko wejdzie do środka, aby wysłuchać, co stażystka ma mu do powiedzenia i szybko pożałuje swojej decyzji!

- No, o co chodzi? – zacznie Smolny.

- Chodź, napiszemy postscriptum do naszego scenariusza – zaproponuje Pola.

- I po to mnie tutaj ciągnęłaś? Przecież najpierw produkcja musi to przeczytać, potem my dopiero… - oburzy się Krzysztof.

- Dobrze, otworzymy nowy rozdział – przyzna stażystka, po czym rzuci się na Krzysztofa i zacznie go całować!

Oczywiście, w 3641 odcinku „Na Wspólnej” Smolny natychmiast odtrąci Polę, jednak stażystka zdąży nagrać jego zdradę na kamerce od swojego laptopa! Krzysztof da jej jasno do zrozumienia, że nie ma na co liczyć, ale to Pola będzie teraz rozdawać karty!

- Nie, nie! Pola, co ty robisz? – zdenerwuje się Krzysztof.

- A co nie podoba ci się? – zaśmieje się Pola.

- Słuchaj rozumiem, że byłaś ostatnio zmęczona, dużo się wydarzyło, ale… nie rób tego więcej – powie stanowczo.

- Uroczy jesteś – uśmiechnie się tylko, bo już dobędzie to, czego chciała!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3464: Junior zostanie dilerem! Cielecki wstawi się za wnukiem i doprowadzi do tragedii

Najnowsze