Na Wspólnej, odcinek 3462: Trauma z dzieciństwa Justyny położy się cieniem na życiu Marysi! Darek pozna wstrząsające kulisy

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3462: Trauma z dzieciństwa Justyny położy się cieniem na życiu Marysi! Darek pozna wstrząsające kulisy

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3462: Trauma z dzieciństwa Justyny położy się cieniem na życiu Marysi! Darek pozna wstrząsające kulisy

2022-07-20 14:32

W 3462 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w czwartek 21 lipca o 20.15 w TVN) Justyna (Magdalena Kacprzak) nie będzie mogła pogodzić się z wycofaniem Marysi (Zuzanna Wieleba) konkursu piękności! Wyrodna macocha Darka (Michał Mikołajczak) będzie miała do niego wielki żal, gdyż start córki miał być lekarstwem na traumę, jaką Justyna przeżyła w dzieciństwie! W 3462 odcinku „Na Wspólnej” żona Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek) zwierzy się Darkowi ze swojego koszmaru, który teraz nieświadomie mocno odbije się na życiu Marysi!

"Na Wspólnej" odcinek 3457 - środa, 13.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3462 odcinku „Na Wspólnej” Marysia nie weźmie udziału w finale konkursu piękności, do którego zakwalifikowała się z pierwszego miejsca! Przypomnijmy, że córka Zakościelnych została wycofana z imprezy, gdy Darek dowiedział się, że tak naprawdę wcale nie chce brać w niej udziału tylko spełnia chore ambicje matki! Marysia szybko poznała się na świecie, do którego na siłę pchała ją Justyna i nie chciała być jego częścią, gdyż miała do zaoferowania zdecydowanie więcej niż ładną buzię! Niestety, Justyna nie mogła tego zrozumieć, dlatego jej córka zdecydowała się na desperacki krok i pocięła swoją sukienkę, w związku z czym Andrzej zrozumiał jak bardzo skrzywdzili własną córkę. Jednak w 3462 odcinku „Na Wspólnej” wyrodna Justyna ciągle nie będzie mogła pogodzić się z tą decyzją!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3461: Obrzydliwy podstęp Poli! Tak zwabi Smolnego i zdobędzie na niego haka – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramat Justyny w 3462 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Justyna wściekła na Darka w 3462 odcinku „Na Wspólnej” za wycofanie Marysi z konkursu piękności!

W 3462 odcinku „Na Wspólnej” Justyna nie będzie mogła darować Darkowi, że przez jego interwencje Andrzej zdecydował o wycofaniu Marysi z konkursu piękności. Oczywiście, wyrodna macocha Żbika nie pogodzi się z tym, że jej córka nie chciała brać udziału w konkursie i ślepo będzie broniła swoich prawd.

- Mogłyśmy wziąć udział w tym konkursie. Nic by się nie stało, a Marysia miałaby co wspominać – wyrzuci Darkowi.

- Chyba żartujesz. Przecież widziałaś ją. Od kilku dni nie może dojść do siebie – skwituje Żbik.

- To nie przez ten konkurs. Słyszała, jak się kłócimy i myśli, że to jej wina. Także następnym razem rozmawiaj ze mną zamiast robić awanturę na cały dom, okej? – wytknie mu.

- Próbowałem z tobą rozmawiać. Niestety, tak się uparłaś na lans kosztem dziecka, że nie chciałaś mnie słuchać – przypomni jej w 3462 odcinku „Na Wspólnej”.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3461: Żaneta i Wojtek stracą córkę! Mania popłynie w nowym mieszkaniu babci – ZDJĘCIA

Darek pozna traumę z dzieciństwa Justyny w 3462 odcinku „Na Wspólnej”!

Wtedy w 3462 odcinku „Na Wspólnej” Justyna przyzna się Darkowi, dlaczego tak bardzo zależało jej na posłaniu Marysi na konkurs piękności, a jeszcze bardziej na jej wygranej! Wyrodna macocha Żbika zdradzi mu, że sukces Marysi byłby dla niej najlepszym lekarstwem na traumę, którą przeżyła w dzieciństwie, gdy jej mama nawet nie chciała zapisać jej na konkurs, bo nie wierzyła w jej możliwości!

- Chciałam, żeby wiedziała jaka jest wspaniała, śliczna, zdolna, żeby miała dobre wspomnienia, kiedy będzie jej w życiu trudno, bo uwierz mi kobietę czeka w życiu mnóstwo trudnych chwil. Myślałam, że jej się spodoba. Mnie by się podobało. Kiedyś u mnie w podstawówce był taki konkurs. Powiedziałam o nim mamie. Zaśmiała się tylko – przyzna Justyna.

Niestety, Justyna w 3462 odcinku „Na Wspólnej” nie będzie świadoma, że leczenie jej traumy z dzieciństwa odbije się cieniem na życiu Marysi! Zakościelna nie będzie miała pojęcia, że przez konkurs piękności jej córeczka nawiązała kontakt z pedofilem, któremu wysyłała swoje zdjęcia i filmiki, a nawet umówiła się z nim na spotkanie sam na sam w tajemnicy przed rodzicami!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3461: Niewinny Paweł wyjdzie z więzienia?! Postrzelony ochroniarz nie wskaże go jako napastnika! – ZDJĘCIA

Najnowsze