Na Wspólnej, odcinek 3461: Niewinny Paweł wyjdzie z więzienia?! Postrzelony ochroniarz nie wskaże go jako napastnika! – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3461: Niewinny Paweł wyjdzie z więzienia?! Postrzelony ochroniarz nie wskaże go jako napastnika! – ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3461: Niewinny Paweł wyjdzie z więzienia?! Postrzelony ochroniarz nie wskaże go jako napastnika! – ZDJĘCIA

2022-07-20 20:12

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę 20 lipca o 20.15 w TVN) odbędzie się kolejne okazanie domniemanych sprawców napadu na kantor i postrzelenia ochroniarza (Marcin Montana), wśród których znalazł się również Paweł (Grzegorz Kwiecień). Sytuacja Wójcika nie będzie najlepsza, gdyż to jego jako winnego wskazała pracownica kantoru (Katarzyna Małyszko) pod naciskiem śledczego Konopki (Andrzej Franczyk). Jednak w 3641 odcinku „Na Wspólnej” w okazaniu weźmie udział sam ochroniarz, a wszystko odbędzie się pod czujnym okiem Sławka (Mariusz Słupiński) i Igi (Lidia Sadowa), którzy nie dopuszczą do manipulacji Konopki! Zeznania ochroniarza rzucą nowe światło na sprawę i będą kluczem do wyjścia Pawła z więzienia!

"Na Wspólnej" odcinek 3461 - środa, 20.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” pojawi się nadzieja, że niewinny Paweł wyjdzie z więzienia i zostanie oczyszczony z podejrzeń napadu na kantor i postrzelenia ochroniarza! Pech chciał, że Wójcik w chwili popełnienia przestępstwa znajdował się niedaleko miejsca zdarzenia, a także zaczął uciekać na widok policjantów przez co stał się głównym podejrzanym. Paweł zaciekle bronił swojej niewinności, ale śledczy Konopka mu nie wierzył i robił wszystko, aby Wójcik sam się przyznał! Funkcjonariusz posunął się nawet do kłamstwa ze śmiercią postrzelonego ochroniarza, aby wymusić na nim zmianę decyzji, ale nic mu to nie dało! Jednak sytuacji męża Beatki (Katarzyna Ptasińska) nie poprawił fakt, że pracownica kantoru pod naciskiem śledczego, to jego wskazała jako sprawcę, ale w 3641 odcinku „Na Wspólnej” wszystko się zmieni!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3464: Junior zostanie dilerem! Cielecki wstawi się za wnukiem i doprowadzi do tragedii

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ drugie okazanie sprawców napadu na kantor w 3641 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Zaskakujący finał drugiego okazania sprawców napadu na kantor w 3641 odcinku „Na Wspólnej”!

W 3641 odcinku „Na Wspólnej” postrzelony ochroniarz opuści szpital i będzie mógł zeznawać w sprawie napadu, dlatego Iga i Sławek zaproszą go na komendę i zorganizują drugie okazanie ku niezadowoleniu śledczego Konopki. Funkcjonariusz będzie jednak przekonany, że ochroniarz nie będzie pamiętał wyglądu napastnika, ale Sławek szybko wyprowadzi go z błędu i da mu jasno do zrozumienia, że jego oczu nigdy nie zapomni!

- Rozpoznaje pan kogoś? Proszę się spokojnie zastanowić – zacznie Iga.  

- No nie wiem, wszyscy są podobni do tego bandyty. Mogliby podejść bliżej? Nie widzę dobrze oczu – stwierdzi ochroniarz.

- Jasne – zgodzi się Iga i kolejno zaprosi każdego z podejrzanych do przodu, a gdy przyjdzie kolej Pawła w 3641 odcinku „Na Wspólnej” Konopka zacznie ostentacyjnie kasłać, ale ochroniarz się nie ugnie!

- Żaden z nich – uzna po chwili namysłu.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3466: Daria po próbie samobójczej Pauliny dowie się kim dla Nalepy jest umierająca pacjentka - ZDJĘCIA

Konopka nie pogodzi się z zeznaniami ochroniarza w 3641 odcinku „Na Wspólnej”!

Wtedy w 3641 odcinku „Na Wspólnej” Konopka aż oniemieje. Śledczy jeszcze raz spróbuje zasugerować ochroniarzowi Pawła, ale ten nie zmieni swojej decyzji i stanowczo stwierdzi, że wśród okazanych nie ma tego, który go postrzelił!

- Jesteś pewien? – dopyta zszokowany Konopka.

- Na 100%. Tamte oczy poznałbym od razu – wyjaśni mu ochroniarz.

- Nie no, to jakiś cyrk – oburzy się śledczy.

Wówczas w 3641 odcinku „Na Wspólnej” stanie się jasne, że to nie Paweł jest winny napadu na kantor i postrzelenia ochroniarza, a jedynie Konopka próbował go w to wrobić! W tej sytuacji wyjście niewinnego Wójcika z więzienia wydaje się być już kwestią czasu!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3461: Beata w szkole rodzenia z Emilem! Brat Pawła posunie się za daleko - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze