Stranger Things 4 finał. Fani porażeni zwiastunem! Aż ciarki przechodzą - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Netflix Stranger Things 4 finał. Fani porażeni zwiastunem! Aż ciarki przechodzą - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stranger Things 4 finał. Fani porażeni zwiastunem! Aż ciarki przechodzą - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Finał "Stranger things 4" już 1 lipca, ale fani nie mogą się doczekać. Gorące emocje podkręcił oficjalny zwiastun ostatnich 2 odcinków serii. W dodatku największe gwiazdy "Stranger things" zaczęły przebąkiwać, że ktoś w finale umrze, więc atmosfera osiągnęła poziom wrzenia. Czy ZWIASTUN pokazuje kto zginie na końcu 4 sezonu hitu Netflixa? Zobacz szczegóły w GALERII ZDJĘĆ!

Zwiastun finału "Stranger things 4" powala na łopatki! Ktoś umrze? 

Finał "Stranger things 4" zobaczymy w 2 ostatnich, wyjątkowo długich odcinkach. Każdy nich będzie miał po0nad 2 godziny, podczas których całe szaleństwo, które rozpętał Vecna (Henry Creel) sięgnie zenitu! Czy zginie jeden z głównych bohaterów?   

- Wiem, że się boisz - będzie tłumaczył Jedenastce (Millie Bobby Brown) zakrwawiony Martin Brenner (Matthew Modine), nazywany przez dzieci ze swojej hodowli geniuszy "papą". - Przeraża cię to, co widziałaś. Ale nie będę cię okłamywał. Twoi przyjaciele nie są gotowi na tę walkę. Hawkins upadnie. 

- Przyjaciele mnie potrzebują - odpowie mu Jedenastka. 

- Nie jesteś gotowa - usłyszy odpowiedź papy. 

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

W ZWIASTUNIE "Stranger things 4" widzimy jednak, że Jedenastka po raz drugi porzuca swojego "tatusia" i maszeruje na ostatni bój z potworem. Jak to się dla niej skończy? 

Sceny z finału "Stranger things 4", pokazane w oficjalnym zwiastunie Netflixa faktycznie mrożą krew w żyłach. Fani w komentarzach dosłownie oszaleli!

- Jacie to wszystko jest takie genialne! Nie mogę się doczekać!

- Japierdziele, ale mi ciary przechodzą. To będą jedne z najlepszych odcinków Stranger things

- Nie ułatwiacie cierpliwego oczekiwania na 1 lipca, Netflix. Nie ułatwiacie. Ja nie mogę, ten sezon jest zarąbisty, w ogóle ST przebija wszystko, najlepszy serial ever ❤ I mówi to totalna niefanka sci-fi czy fantasy. Sztos.

- To będzie coś niesamowitego?!! Nie mogę się doczekać?

- Aż mi się gorąco zrobiło nwm może to przez muzyke lub zwiastun trudno powiedzieć pewnie jedno i drugie nie mogę się doczekać.

- Czy tylko ja ma takie ciary kiedy to oglądam?

- Ponoć ktoś ma zdradzić głównych bohaterów i dołączyć lub być pod wpływem Vecny. Po za tym obraz Willa może zawierać coś bardzo kluczowego, jakiś element lub przedmiot który może pomóc pokonać Vecne.

- Power! czuję, że poprzednie finały były tylko niewinną rozgrzewką do tego co nieubłaganie nadciąga.

2 część 4 sezonu "Stranger things" na platformie Netflix już 1 lipca. 

Zobacz też: Stranger Things 4 sezon, finał. Netflix pokazał zakończenie! - ZDJĘCIA

Najnowsze