Squid Game 2. Reżyser odkrywa głównego bohatera i zdradza, jak potoczy się gra na śmierć i życie w nowym sezonie

i

Autor: Netflix Squid Game 2. Reżyser odkrywa głównego bohatera i zdradza, jak potoczy się gra na śmierć i życie w nowym sezonie

Squid Game 2

Squid Game 2. Reżyser odkrywa głównego bohatera i zdradza, jak potoczy się gra na śmierć i życie w nowym sezonie

2022-08-16 13:16

Zakończenie "Squid Game" dało widzom do myślenia i stało się pewne, że druga część na pewno nadejdzie już niebawem. Póki co kontynuacja trzymana jest w tajemnicy, wycieka niewiele informacji o dalszych losach Gi-hun (Jung-Jae Lee), który miał zapomnieć o tym, co zobaczył podczas krwawych igrzysk. Tak się jednak nie stało, a bohater postanowił przyjrzeć się organizacji tajnych zawodów, z których większość osób nie wychodzi żywych. Okazuje się, że znana jest już główna postać "Squid Game 2" i tutaj chyba nie ma zbyt wielkiej niespodzianki.

"Squid Game 2". Kto będzie głównym bohaterem?

Hit Netflixa powraca i chociaż nie ma wielu informacji na temat "Squid Game 2", reżyser serialu wypowiedział się na temat głównej postaci, która pojawi się w kontynuacji. Wygląda na to, że pierwszoplanowym bohaterem znów stanie się Gi-hun, śmiałek, który jako jeden z nielicznych przeżył krwawe zawody, które miały być zwrotem akcji w jego trudnym życiu. To właśnie on odkrył, że za organizację igrzysk, które są inspirowane zabawami dla dzieci, odpowiedzialny jest Il-nam Oh (O Yeong-su), który na łożu śmierci opowiedział Gi-hun swój sekret. Główny bohater miał zapomnieć o całym zajściu i rozpocząć nowe życie, ale w ostatniej chwili zawahał się i postanowił zmierzyć się z okrutnymi zabawami, w których giną ludzie. 

Przeczytaj: Nowe seriale Polsatu. Co oglądać w jesiennej ramówce od września 2022?

"Squid Game 2". Co się wydarzy?

Twórca serialu Hwang Dong-hyuk ujawnił w wywiadzie z "The Hollywood Reporter", że zapoznał się z reakcjami i oczekiwaniami fanów, ale nie może sprostać każdej zachciance. Historia będzie toczyć się naturalną drogą. 

- Widziałem wiele reakcji fanów na temat serialu, ale nie chcę, aby drugi sezon był odpowiedzią na te reakcje. Filozofie, które umieściłem w pierwszym sezonie, naturalnie mają swoją kontynuację w drugim sezonie. (...) Nie mogę jeszcze podzielić się żadnymi dodatkowymi szczegółami, ale wiadomo, że Gi-hun stał się zupełnie nową osobą pod koniec pierwszego sezonu, więc drugi sezon będzie dotyczył tego, co ten nowy Gi-hun zamierza robić i jak sprawy się potoczą - cytuje portal Światseriali.pl. Oznaczałoby to, że głównym bohaterem znów okaże się Gi-hun, ale nie wiadomo jeszcze, czy i w jaki sposób zamierza pokonać machinę krwawych zabaw. 

Przeczytaj też: Grał Kubę w M jak miłość, a po latach Przemysław Cypryański będzie walczył o Adrianę Kalską w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze