Nowe seriale Polsatu. Co oglądać w jesiennej ramówce od września 2022?

i

Autor: Instagram / TVN / Polsat Nowe seriale Polsatu. Co oglądać w jesiennej ramówce od września 2022?

Nowości Polsatu

Nowe seriale Polsatu. Co oglądać w jesiennej ramówce od września 2022?

2022-08-16 12:24

W jesiennej ramówce telewizji Polsat znajdą się dobrze znane hity, na kontynuację których czekają widzowie, ale również nowe propozycje od stacji. Produkcji pojawi się naprawdę sporo, część na głównej antenie Polsatu, część w Polsat Box Go. Jednym z mocniejszych punktów ramówki ma okazać się serial "Bracia" z gwiazdą "M jak miłość" w jednej z głównych ról kobiecych. Oprócz tego padają takie tytuły jak m.in. nowy serial „Cuda”, „Rodzina na Maxa” czy ekranizacja książki Remigiusza Mroza, który dotąd współpracował z TVN.

Propozycje Polsatu na jesień. Ogrom propozycji dla widzów. Co oglądać?

Trzeba przyznać, że telewizja Polsat wprowadzi wiele nowości do swojej oferty, a co za tym idzie, widzowie będą mogli wybierać spośród wielu seriali i programów. Coraz więcej emocji budzi produkcja "Bracia", czyli historia czterech mężczyzn, relacjach między nimi, wzlotach i upadkach. W główne role wcielą się: Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret i Nikodem Rozbicki. W jedną z postaci kobiecych zagra gwiazda "M jak miłość", Dominika Kachlik.

Oprócz tego, ruszyły zdjęcia do serialu "Cuda", który będzie liczył aż 20 odcinków. - Każdy to osobna fabuła opowiadająca o ludziach, którzy doświadczyli niezwykłych zbiegów okoliczności. Historie z serialu są inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Reżyserką jest Katarzyna Jungowska, a produkcją serialu „Cuda” zajmuje się należąca do Polsatu firma Polot Media - podaje portal Wirtualnemedia.pL.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

Nowe produkcje dostępne w Polsacie lub Polsat Box Go

Polsat szykuje też głośny serial pt. "Sługa narodu:, czyli historię o nauczycielu, który stał się prezydentem i musiał stawić czoła urzędnikom, biurokracji i nie tylko. W główną rolę prezydenta Ukrainy wcieli się Marcin Hycnar, aktor znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia". 

- (...) W lipcu zaczęto kręcić serial „Teściowie", pokazujący w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe. W rolach głównych w produkcji realizowanej przez TFP występują Julia Wieniawa i Ignacy Liss, a obok nich pojawiają się m.in. Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska - podaje Wirtualnemedia.pl. 

Polsat zekranizuje również powieść Remigiusza Mroza, który dotąd współpracował z telewizją TVN. „Wotum nieufności” ma pokazać zagmatwany świat polityki, intrygi i spisek. Widzowie poznają dwójkę głównych bohaterów - Patryka Hauera (Antoni Pawlicki) oraz Darię Seydę (Katarzyna Dąbrowska). 

Przeczytaj: Grał Kubę w M jak miłość, a po latach Przemysław Cypryański będzie walczył o Adrianę Kalską w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze