Mamy pierwsze zdjęcia z serialu o Zełenskim! Gwiazdor Barw szczęścia wygląda jak prezydent Ukrainy? - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat/Wikimedia commons Mamy pierwsze zdjęcia z serialu o Zełenskim! Gwiazdor Barw szczęścia wygląda jak prezydent Ukrainy? - ZDJĘCIA

Sługa narodu. Serial o Zełenskim

Pierwsze zdjęcia z serialu o Zełenskim! Gwiazdor Barw szczęścia w Sługa narodu wygląda jak prezydent Ukrainy? - ZDJĘCIA

Gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" już zaczął grać rolę, która Wołodymyrowi Zełenskiemu przyniosła prezydenturę! Polską wersję ukraińskiego hitu "Sługa narodu" produkuje Polsat i aktorzy już weszli na plan. Marcin Hycnar, znany fanom seriali z roli Pawła Zwoleńskiego w "Barwach szczęścia" już odgrywa pierwsze sceny i upodabnia się do Wołodymyra Zełenskiego, kiedyś znanego aktora i komika, który w "Słudze narodu" znienacka zostaje szefem państwa. Czy polski aktor i ukraiński prezydent są do siebie podobni - zobacz ZDJĘCIA z planu w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdor "Barw szczęścia" w przebraniu prezydenta Ukrainy? Czy Hycnar i Zełenski są podobni?

Gwiazdor "Barw szczęścia" wcieli się w rolę, która dla dzisiejszego prezydenta Ukrainy była trampoliną do kariery. Wołodymyr Zełenski zagrał w "Słudze narodu" skromnego nauczyciela, Wasyla Gołobrodko, który w wyniku dziwnego splotu okoliczności, zostaje prezydentem. A potem naprawdę nim został. Zobacz unikalne ZDJĘCIA z planu W GALERII!

Polski Zełenski to Konieczny

W polskiej wersji "Sługi narodu" Marcin Hycnar odtworzy tę samą historię w polskich realiach. Jego bohater nazywa się Ignacy Konieczny, jest 36-letnim rozwodnikiem mieszkającym z rodzicami, siostrą i siostrzenicą. Czy polski aktor z "Barw szczęścia" odniesie podobny sukces jak Wołodymyr Zełenski? Sprawdź, czy Hycnar pasuje do tej roli w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Znany fanom "Barw szczęścia" z roli Pawła Zwoleńskiego Hycnar w "Słudze narodu" będzie intelektualistą, rozmiłowanym w postaci brytyjskiego premiera Winstona Churchilla i lubianym nauczycielem. Gdy zostanie prezydentem odrzuci wszelkie przywileje i do pracy będzie jeździł rowerem. Zobacz TO na ZDJĘCIACH z planu!

Jak fikcja stała się prawdą

Ukraiński "Sługa Narodu" cieszył się tak ogromna popularnością, że doczekał się trzech sezonów i wersji fabularnej. Wołodymyr Zełenski wyrósł na prawdziwą gwiazdę, a zaledwie po 4 latach od premiery serii, fikcja stała się prawdą! W 2019 roku Zełenski został prezydentem Ukrainy i dziś dzielnie broni swój kraj przed rosyjskim najeźdźcą.

Zobacz też: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani zdecydowali, ale wybór! - ZDJĘCIA

Najnowsze