Stulecie Winnych

Skandal ze Stuleciem Winnych! Zniknęły z TVP zapowiadane odcinki. Co się dzieje?

"Stulecie Winnych" miało wrócić do telewizji wraz z pierwszym sezonem i widzowie mogli sobie przypomnieć, jak to wszystko się zaczęło. TVP zrobiła wielką akcję informacyjną i "Stulecie Winnych" wróciło do TVP z przytupem. Ale, niestety na krótko! Już po emisji 1 i 2 odcinka sagi rodu Winnych, 3 nie pojawił się w telewizji o zapowiadanej porze. Widzowie są mocno zdezorientowani i dają temu wyraz na forach internetowych. Aktualnie znów zapowiadane są kolejne odcinki serialu, ale czy zostaną tego dokładnie dnia wyemitowane?. Co się stało? Jest wyjaśnienie TVP!

Stulecie Winnych. Wyleciały kolejne odcinki z telewizji! O co chodzi?

O tym, że "Stulecie Winnych" wraca do telewizji informowaliśmy jako pierwsi. TVP dała radosną zapowiedź, że od poniedziałku 5 czerwca przez trzy dni w tygodniu będziemy mogli powspominać, jak to wszystko się zaczęło., I faktycznie, pierwsze dwa odcinku 1 sezonu serialu pojawiły się o zapowiadanej porze, ale na trzeci i kolejne trzeba już długo poczekać! Fani serialu są mocno rozczarowani i zdezorientowani, a już zupełnie załamali się widzowie, którzy dopiero zaczęli oglądać sagę. Co się stało z kolejnymi odcinkami serii?

Zmiany w ramówce TVP - jak w przypadku "Stulecia Winnych|" - błyskawicznie pojawiają się w serwisie z programem telewizyjnym AKPA. Ale widzowie rzadko z niego korzystają, bazując na informacjach z gazet z programem telewizyjnym. Tygodniki i miesięczniki zaś drukowane są z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem i nie ma mowy o wprowadzeniu w nich zmian. Dlatego widz jest pogubiony, kiedy zapowiadanego odcinka serialu jednak w telewizji nie ma. 

Czekałam i właśnie przed chwilą była rekłama, że TVP1 zaprasza dziś na kolejny odc. o godz.21.30 ..... Szok jak można tak oszukiwać telewidzów w XXI wieku 😡😡😡😡 - piszą wzburzeni fani w grupie "Stulecie Winnych: Dyskusja" na Facebooku. 

- TVP ma widzów gdzieś dużo fanów tego serialu czeka i co dają jakieś dokumentalne i myślą że jest ok :(

- Kurczę wczoraj czekałam i co nie było niedawno się zaczęło i co raz jest raz nie ma

- Ja wczoraj czekałam na 3. I nic

- Brak slow. To co wczoraj zrobili jest karygodne .Nie liczą się z widzem.

- Najpierw miało byc od poniedz do środy. Teraz juz nic nie wiadomo , kpina totalna.Samowolka, chore!

TVP nie tylko odniosła się do oskarżeń fanów "Stulecia Winnych" , ale uprzedziła o ewentualnych zmianach w emisji i podała dokładne wyjaśnienie tej sytuacji. Widzowie zostali także poinformowani o tym, kiedy mogą oglądać kolejne odcinki serialu! 

- Drodzy, powtórka serialu już od najbliższego poniedziałku, ale zmienia się pora emisji względem tego o czym informowaliśmy Was wcześniej. Ze względu na wydarzenia sportowe odcinki nie zawsze pojawią się na antenie. W czerwcu zapraszamy Was do TVP1:- pn 5.06 odc. 1, 21:35- wt 6.06 odc. 2, 21:35- wt 13.06 odc. 3, 21:30- śr 14.06 odc. 4, 21:30- wt 27.06 odc. 5, 21:30- śr 28.06 odc. 6, 21:30. Listę powtórek będziemy odświeżać przy tym poście o ile zajdą zmiany w emisji. Pytacie o nowy sezon: możemy Wam powiedzieć, że też mamy nadzieję, że powstanie. Nic więcej nie mamy do dodania. Ale trzymajcie z nami mocno kciuki 👍#BądźmyRazem latem z Winnymi 😍 - poinformowano na oficjalnym profilu serii na Instagramie

Zobacz też: Znalazł się Janek z M jak miłość! Tomas Kollarik znów na planie. Wystąpił z innym policjantem z Grabiny - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze

Materiał sponsorowany