Stulecie Winnych

Stulecie Winnych wraca do telewizji! Wspomnimy początki sagi rodu Broni i Stanisława - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych po długiej przerwie wraca na antenę TVP1! Już od poniedziałku 5 czerwca 2023 zobaczymy od nowa historię rodu, który urzekł miliony Polaków. Serial na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem szybko stał się jedną z ulubionych pozycji telewidzów. W konkursie Telekamery 2023 "Stulecie Winnych" zajęło medalową, 3. pozycję, pomimo, że od dawna nie ma go już na antenie TVP1. Czy powtórka serialu w telewizji od 1 sezonu to przymiarka do produkcji 5 sezonu, czy raczej coś na osłodę? Przypominamy najważniejsze sceny z początku "Stulecia Winnych" w GALERII ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych wraca na antenę TVP1! Zobacz początki sagi w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" od nowa zacznie być emitowane od nowa w TVP1 już w poniedziałek 5 czerwca 2023. Będzie to nagroda dla fanów, którzy już od 1,5 roku nie oglądają sagi rodu Winnych w telewizji. Jak zdradziła nam Ałbena Grabowska, autorka powieści, na podstawie której powstał serial, 5 sezon ma już napisany scenariusz, a teraz wszystko zależy od władz TVP. Na szczęście stęsknieci fani znów zobaczą swoich ulubionych bohaterów od początku.  

Drodzy, powtórka serialu już od najbliższego poniedziałku, ale zmienia się pora emisji względem tego o czym informowaliśmy Was wcześniej. Ze względu na wydarzenia sportowe odcinki nie zawsze pojawią się na antenie. W czerwcu zapraszamy Was do TVP1:- pn 5.06 odc. 1, 21:35- wt 6.06 odc. 2, 21:35- wt 13.06 odc. 3, 21:30- śr 14.06 odc. 4, 21:30- wt 27.06 odc. 5, 21:30- śr 28.06 odc. 6, 21:30Listę powtórek będziemy odświeżać przy tym poście o ile zajdą zmiany w emisji. Pytacie o nowy sezon: możemy Wam powiedzieć, że też mamy nadzieję, że powstanie. Nic więcej nie mamy do dodania. Ale trzymajcie z nami mocno kciuki 👍#BądźmyRazem latem z Winnymi 😍 - poinformowano na oficjalnym profilu serii na Instagramie. 

Fani "Stulecia Winnych" natychmiast pospieszyli z reakcją. Dominuje oczywiście radość, ale i smutek, bo nie wiadomo, czy powstaną kolejne sezony. A przypomnijmy, że ostatni tom sagi Ałbeny Grabowskiej nie został jeszcze sfilmowany. Fani oczekują, że zobaczą w telewizji ostatnią część historii Winnych po 1989 roku. A na to musieliby poczekać do 6 sezonu serialu, bo 5 ma opowiadać o początkach rodu. 

- Ten serial to jest mistrzostwo , uwielbiam. Książki również czytałam , polecam!

- Czekamy ma nowy sezon ❤️

- Ale kiedy będzie 5 sezon?

- Cieszę się bo pierwszy sezon był najlepszy!

- Czy wszystkie 4 sezony będą emitowane?

- Super bardzo się cieszę ❤️

- Moi ulubiony serial 🥰

- Nie mogę się doczekać ❤️

- 😍 czekam z utęsknieniem

- Cudownie, zawsze chętnie wrócę w czasy Winnych

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Mostowiakowie zapomną o ukochanym wnuku Barbary! Podzieli los swojej matki - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych, odcinek 20: Ania urodzi syna Michała. Jej ukochany zginie w powstaniu?
Najnowsze

Materiał sponsorowany