M jak miłość

Znalazł się Janek z M jak miłość! Tomas Kollarik znów na planie. Wystąpił z innym policjantem z Grabiny - ZDJĘCIA

Janek z "M jak miłość" pewnego dnia dwa lata temu zniknął z serialu razem z Sonią (Barbara Wypych). Narzeczeni wyjechali w pośpiechu z Grabiny uciekając przed mafią, a fani do dziś czekają na powrót pary pięknych policjantów. Co gorsze, Tomas Kollarik na jakiś czas w ogóle zniknął z ekranów. Ale znalazł się! I to w doborowym towarzystwie: Roberta Wrońskiego (Filip Gurłacz) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość". Czy to pierwsza jaskółka powrotu Janka do Grabiny? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jam miłość. Janek Morawski znów na planie! Zagra z serialowym Robertem Wrońskim i Bartkiem - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

Ale spotkanie gwiazd "M jak miłość"! Ojciec policjanta Rafała Stadnickiego (Jakub Kucner) zamordował policjanta Roberta Wrońskiego. Policjant Janek Morawski ledwo uszedł z życiem z własnego ślubu - mafia zapolowała na pana młodego i nie odpuściła nawet wtedy, kiedy został sparaliżowany. Ostatecznie Olek (Maurycy Popiel) postawił komendanta na nogi, ale niedługo cieszyliśmy się jego powrotem do zdrowia. Morawski razem z ukochaną Sonią musiał uciekać i zniknął z Grabiny, a grający go Kollarik z ekranów. Ale na szczęście wrócił!

Na oficjalnych profilach gwiazd "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się ZDJĘCIE serialowych: Janka, Bartka i Roberta Wrońskiego razem! Aktorzy znów weszli na plan i zagrają z samym Krystianem Wieczorkiem! Czy to oznacza, że Janek wraca do Grabiny?

Pewne jest, że gwiazdorzy "M jak miłość" zagrają razem w filmie "Czerwone maki" i aktualnie nagrywają zdjęcia w Chorwacji.  Niektórzy bardzo zmienili się do nowych ról. Czy Janek przypomina jeszcze komendanta Morawskiego z Lipnicy?

Pozostaje mieć nadzieję, że Janek do "M jak miłość" jeszcze wróci. Z serialu zniknęła już Ula (Iga Krefft), o którą Morawski walczył latami z Bartkiem. Teraz nic więc nie stałoby na przeszkodzie ich przyjaźni. Czy tak właśnie się stanie - przekonamy się w nowym sezonie serii!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Rozwód Izy i Marcina zakończy wreszcie męki Chodakowskiego! Mikołaj Roznerski ujawnił co ich czeka

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze