M jak miłość

Nowa twarz Andrzeja z M jak miłość. Krystian Wieczorek zgolił brodę do roli! - ZDJĘCIA

2023-06-13 10:48

Andrzej Budzyński w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miał zupełnie inną twarz? Od lat wygląd męża Magdy (Anna Mucha) pozostaje niezmienny. Z biegiem czasu przybywa mu tylko siwych włosów i jaśniejszego zarostu na twarzy. Tym bardziej zaskakuje fakt, że Krystian Wieczorek na potrzeby nowej roli zdecydował się na radykalną metamorfozę - zgolił brodę! Przy okazji przerwy w pracy na planie serialu aktor grający Andrzeja wyjechał do Chorwacji i postawił na nowy wygląd. Zobacz na zdjęciach czy poznasz tak odmienionego ekranowego Budzyńskiego. Czy właśnie tak będzie teraz wyglądał Andrzej w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Krystian Wieczorek znany jako Andrzej Budzyński z "M jak miłość" zmienił wygląd do nowej roli

Krystian Wieczorek nie wygląda już jak Andrzej Budzyński z "M jak miłość"! Mimo, że na początku nowego sezonu "M ja miłość" po wakacjach 2023 nikt nie zauważy jakieś zmiany u męża Magdy, to wiele wskazuje na to, że już za kilka miesięcy Andrzej może przejść spektakularną metamorfozę. Powód? Od kilku dni Wieczorek przebywa na planie zdjęciowym w Chorwacji, gdzie kręci film historyczny pod tytułem "Czerwone maki" o bitwie pod Monte Cassino i właśnie do tej roli przeszedł ogromną przemianę. Z twarzy aktora całkowicie zniknął zarost. Najpierw Wieczorek zgolił brodę i zostawił sobie tylko krótkie wąsy, a teraz pokazał zdjęcie, na którym pozbył się także wąsów.

Co prawda ekranowy Andrzej z "M jak miłość" słowem nie wspomniał, że metamorfoza ma związek w filmie historycznym, gdzie Wieczorek zagra żołnierza. Dość pokrętnie na swoim profilu na Instagramie wyjaśnił, że w związku z wakacjami w Chorwacji często chodzi w mundurze. "Na urlopie lubię się opalać w mundurze bo nie muszę wydawać hajsu na filtry,olejki,balsamy...no i wolę być eko😉" - zażartował w opisie zdjęcia bez brody, wąsów i tylko z lekko zauważalnymi śladami po zaroście.

W podróży do Chorwacji towarzyszą Krystianowi Wieczorkowi jego żona, Maria i córka Aniela. Dlatego też gdy chwalili się pierwszymi ujęciami z wyjazdu, nikt nawet nie podejrzewał, że "urlop" jest związany z nową pracą aktora z "M jak miłość".

W obsadzie filmu "Czerwone maki" oprócz Wieczorka znaleźli się także inni aktorzy znani z "M jak miłość", m.in. Arkadiusz Smoleński (Bartek Lisiecki), Tomas Kollarik (Janek Morwski) czy Filip Gurłacz (zamordowany policjant z Grabiny, Robert Wroński). Główne role zagrają Nicolas Przygoda, Magdalena Żak, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Bartłomiej Topa i Mateusz Banasiuk.

M jak miłość. Paweł i Franka zastąpią rodziców córkom Kingi i Piotrka! Zabiorą bliźniaczki w niezwykłą podróż
Najnowsze

Materiał sponsorowany