Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 12: Ważna chwila Stanisława! Nikt się nie spodziewa tego co nastąpi - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 12: Ważna chwila Stanisława! Nikt się nie spodziewa tego co nastąpi - ZWIASTUN

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 12: Ważna chwila Stanisława! Nikt się nie spodziewa tego co nastąpi - ZWIASTUN

2021-09-21 14:54

W 12 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" strażacy z OSP w Brzezinach zostaną postawieni w stan najwyższej gotowości. Sam komendant Robert Orzechowski (Ziemowit Wasielewski) zarządzi nocne ćwiczenia z musztry, bo okazja będzie wyjątkowa. Ojciec Roberta, były szef OSP, Stanisław (Mariusz Czajka) ma zostać odznaczony za wieloletnią służbę w straży pożarnej. Przygotowania do tej ważnej chwili w 12 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" będą owiane tajemnicą, a Robert postara się wymyślić idealny prezent dla ojca, który zawsze był dla niego wzorem. Na uroczystości w Brzezinach wydarzy się jednak coś, czego nikt nie przewidzi. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 12 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Mimo, że w 12 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" strażacy z Brzezin będą jak zwykle mieli pełne ręce roboty, to Robert zarządzi pełną mobilizację przed świętem na cześć swojego ojca, Staszka Orzechowskiego, obecnego sołtysa wsi, a niegdyś komendanta OSP! Ich nocne ćwiczenia zostaną przerwane gdy w jednym z domów dojdzie do pożaru. Jedna z mieszkanek Brzezin, Marta w ramach przeprosin za scenę zazdrości przygotuje ukochanemu Darkowi romantyczną kolację i kąpiel ze świecami.

Jednak miły wieczór w 12 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" zamieni się w koszmar, gdy łazienka stanie w płomieniach. Strażacy gaszą pożar, ale policjant i strażak Tomek (Łukasz Oleś) zacznie się zastanawiać, czy Marta nie ma nic wspólnego z pożarem. Tym bardziej, że następnego dnia Darek po treningu piłkarskim odkryje, że spalił się jego samochód, a policja znajduje na parkingu apaszkę Marty. Jednak to nie zazdrosna dziewczyna będzie chciała go zabić! Sprawę uda się wyjaśnić, a w OSP Brzeziny w 12 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" rozpocznie się ważna uroczystość.

Sprawdź też: Remiza. Zawsze w akcji. Obsada nowego serialu TVP1. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

Tuż przed odznaczeniem Staszek w 12 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" z trudem zapanuje nad łzami wzruszenia. Lata służby w straży pożarnej przyniosą teraz owoce. Komendantem będzie jego jedyny syn Robert, z którego Stanisław będzie bardzo dumy. To właśnie on przygotuje całą uroczystość na cześć ojca. Będzie orkiestra dęta, oddawanie honorów Staszkowi, a także występ muzyka disco polo z remizy, Jakuba Wysockiego (Jan Mizerski) z zespołem, który zaśpiewa ze specjalną dedykacją dla Orzechowskiego.

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze