Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 10: Horror na cmentarzu! Ksiądz wesprze dramatyczną akcję ratunkową strażaków

i

Autor: vod/tvp Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 10: Horror na cmentarzu! Ksiądz wesprze dramatyczną akcję ratunkową strażaków

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 10: Horror na cmentarzu! Ksiądz wesprze dramatyczną akcję ratunkową strażaków

W 10 odcinku serialu "Remiza. Zawsze w akcji" Aniela wybierze się na cmentarz, na grób męża. Jednak nikt nie będzie się spodziewał, co ją tam spotka! Starsza pani usłyszy wołanie o pomoc! Jakby tego było mało głos będzie dochodził z grobu - Aniela w końcu wpadnie w popłoch, że to jej zmarły Janek się do niej odezwał! My też będziemy słyszeli ten sam głos, więc nie będzie żadnych wątpliwości, że starszej kobiecie nic nie zaczęło się wydawać. Czyżby na cmentarzu w 10 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" pojawił się zombie? Jak sobie poradzą z tym dziwnym zjawiskiem dzielni strażacy? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Remiza. Zawsze w akcji" - odcinek 10 - piątek, 17.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

W 10 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" obaczymy prawdziwy horror, rodem z amerykańskiego filmu! Kiedy jeden z bohaterów obudzi się w czymś na kształt własnego grobu wydarzenia nabiorą tempa. Pierwszą ofiarą upiornego wypadku będzie Aniela, która wybierze się jak zwykle na grób swojego ukochanego męża. Ale kiedy usłyszy wyraźne wołanie o pomoc, wpadnie w panikę, że to jej Janek krzyczy do niej zza grobu!

- Halo! Pomocy! - usłyszy Aniela podczas sprzątania grobu. 

- Jasiu? Jasiu, to ty?

- Tu jestem! Wyciągnij mnie stąd!

- W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego - zdąży przeżegnać się starsza pani i upadnie obok grobu.

- Halo! Pomocy! Tu jestem! - wołanie o pomoc wcale nie zamilknie, kiedy Aniela straci przytomność. 

W takim stanie znajdzie Anielę w 10 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" ksiądz Szymon. - Pani, Anielo! Co się stało? - proboszcz ocuci starszą panią.

- Jak dobrze, że ksiądz tu jest! Proszę księdza, tam ktoś jest! 

- Gdzie?

- No tu, w grobie! Słyszy ksiądz?!

Akurat w tym momencie 10 odcinku "Remizy. Zawsze w akcji" wołający o pomoc mężczyzna zamilknie. Niestety, to spowoduje, że Szymon nie uwierzy starszej pani i zacznie ją podejrzewać, że zmęczenia dopadły ją jakieś omamy...

- Widzi pani? Cisza jak na cmentarzu - proboszcz spróbuje uspokoić Anielę. Ostatecznie pójdą razem na herbatę i coś mocniejszego na ukojenie skołatanych nerwów. Czy ktoś w takim razie zdąży z pomocą dla uwięzionego pod ziemią mężczyzny?

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP
Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 10: Grażynka (Małgorzata Then-Stępień), żona sołtysa,

i

Autor: tvp/vod

Na szczęście dla "polskiego zombie" w 10 odcinku serialu "Remiza. Zawsze w akcji" w końcu na miejsce przyjadą nasi dzielni strażacy. Będą mieli nie lada kłopot aby szybko odkopać, wprawdzie płytki, ale porządnie zasypany grób. W dodatku na jaw wyjdzie, że ten horror na cmentarzy wydarzył się przez zwykłą, ludzką zazdrość! Grabarz, którego strażacy uratują na cmentarzu, okazuje się kochankiem pewnej bardzo atrakcyjnej Anety! 

Co poza tym zdarzy się w 10 odcinku nowego hitu TVP1 - serialu "Remiza. Zawsze w akcji"? Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wraz ze strażakami organizują pomoc dla starszych i samotnych mieszkańców Brzezin. 

Z kolei Magda (Sylwia Drzycimska) nie będzie zachwycona faktem, że Ewa na dobre zadomawia się w Brzezinach. Z tego powodu urządzi jej awanturę i wypomni ważne wydarzenia z przeszłości. Czy w 10 odcinku serialu "Remiza. Zawsze w akcji" dowiemy się, dla dlaczego Ewa wyjechała bez słowa, zostawiając Magdę samą z chorą matką? Dlaczego dopiero teraz postanawia naprawić swoje błędy? Magda ostrzeże siostrę, żeby trzymała się z dala od Roberta. Ale czy Ewa się na to zgodzi?

Nie przegap: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 10: Grabaż uwięziony w na cmentarzu

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze