Papiery na szczęście z Adrianą Kalską wrócą jeszcze podczas wakacji! Zastąpią BrzydUlę w TVN7

i

Autor: Materiały Prasowe TVN / X-news Papiery na szczęście z Adrianą Kalską wrócą jeszcze podczas wakacji! Zastąpią BrzydUlę w TVN7

Nowa ramówka TVN7

Papiery na szczęście z Adrianą Kalską wrócą jeszcze podczas wakacji! Zastąpią BrzydUlę w TVN7

2022-07-28 13:20

Widzowie serialu "Papiery na szczęście" mogą się zacząć cieszyć, bo kolejne odcinki można będzie zobaczyć jeszcze podczas wakacji! Nastąpią jednak zmiany w godziny emisji produkcji z Adrianą Kalską w roli głównej. TVN7 zdecydował się nagrać i wyemitować następny sezon "Papierów na szczęście", chociaż z oglądalnością bywało różnie. Serial z Kalską zastąpi w jesiennej ramówce "BrzydUlę", ponieważ, jak wiadomo, losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) zostały zakończone. Od kiedy można śledzić losy Marty Wiśniewskiej? Sprawdź!

"Papiery na szczęście" pojawią się jeszcze w wakacje 2022!

Chociaż większość seriali zaczyna się od września, widzowie "Papierów na szczęście" mają niespodziankę. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl kolejny sezon "Papierów na szczęście" zadebiutuje już w poniedziałek 29 sierpnia! Oznacza to, że losy Marty Wiśniewskiej pojawią się jeszcze podczas trwania wakacji 2022. Zmienia się jednak godzina emisji, bo dotychczas serial z Adrianą Kalską można było oglądać o 19.30, teraz przesunięto go na godzinę 20. Produkcja "Papiery na szczęście" zastąpi "BrzydUlę".

Historia Uli i Marka zakończyła się na 221 odcinkach, a serialu nie zdecydowano się kontynuować. Nie da się ukryć, że "BrzydUla 2" odnotowywała spadki oglądalności i spotkała się z irytacją widzów. Dobrzańscy przez większość czasu byli pokłóceni, zdradzili się, kłócili i nie mogli się dogadać. W  końcówce sezonu nastąpiło jednak wielkie pojednanie, a rodzina się zjednoczyła, wybaczając sobie błędy przeszłości. Wiele widzów zarzucało produkcji, że nie zwrócili uwagi na wiele błędów w scenariuszu i znikające postaci, które zostały usuwane bez większego wyjaśnienia. Póki co nie zapowiada się, że serial miałby być kontynuowany, a niektórzy aktorzy sceptycznie podchodzą do takiego pomysłu. 

Przeczytaj: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

"Papiery na szczęście", co dalej z produkcją?

Adriana Kalska zyskała ogromną popularność dzięki roli Izy z "M jak miłość" i chociaż aktorka gra również w teatrze i rozwija się zawodowo, to właśnie z roli żony Marina (Mikołaj Roznerski) jest najbardziej znana. Niemniej jednak, codzienny, lekki, zabawny i czasem wzruszający serial "Papiery na szczęście" spodobał się widzom na tyle, że TVN7 postanowiło kontynuować produkcję. Co dalej z Martą i jej dziećmi oraz trudną i zawiłą relacją z Adamem (Jakub Sasak)? Tego dowiemy się niebawem, już od poniedziałku, 29 sierpnia o godz. 20.00, na antenie TVN 7.

Sprawdź też: M jak miłość. Kolejna metamorfoza Lilki w nowym sezonie?! Monika Mielnicka pokazała się w całkiem odmieniona! – ZDJĘCIA

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu
Najnowsze