M jak miłość. Kolejna metamorfoza Lilki w nowym sezonie?! Monika Mielnicka pokazała się w nowej odsłonie – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kolejna metamorfoza Lilki w nowym sezonie?! Monika Mielnicka pokazała się w nowej odsłonie – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Kolejna metamorfoza Lilki w nowym sezonie?! Monika Mielnicka pokazała się w całkiem odmieniona! – ZDJĘCIA

2022-07-28 10:07

Chociaż Lilka (Monika Mielnicka” wróciła do „M jak miłość” już w zeszłym sezonie, jej wątek na dobre wznowi się dopiero w kolejnych odcinkach. Żona Mateusza (Mateusz Mostowiak) zacznie się kajać przed bliskimi, którym tyle zawdzięcza, ale zarazem wie, jak bardzo ich zraniła. Każdy zapamięta sobie wybryk ze zdradą Mostowiaka… W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Lilka zaprezentuje się w zupełnie innym wydaniu. Monika Mielnicka lubi eksperymentować z wizerunkiem i tak też się stało tym razem. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Lilka wróciła do „M jak miłość”, ale to początek zmian

Lilka wróciła do Grabiny już w minionych odcinkach zeszłego sezonu „M jak miłość”. Jako pierwsza zauważyła ją Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i nie da się ukryć, że żona Mateusza wstydziła się wrócić do rodzinnego domu i spotkać twarzą w twarz z Banachową (Krystyna Chotecka-Pazura). Chcąc czy nie, musiała się gdzieś zatrzymać i jednak wybrała powrót do matki, tym samym przerywając jej zaręczyny ze Staszkiem (Sławomir Holland), do których ostatecznie i oficjalnie nie doszło.

Lilka wyjechała z Grabiny jako zepsuta materialistka, myśląca wyłącznie o wygodnym życiu. Bogaty kochanek Ethan (Paweł Roman) zawrócił jej w głowie i obiecał bajkowe życie, a szybko się okazało, że to tyran i oszust. Lilka w nowym sezonie „M jak miłość” szybko zatęskni za życiem u boku wiernego i dobrego Mateusza. Niestety, on nawet nie będzie wiedział o powrocie żony do Grabiny, bo Barbara (Teresa Lipowska) go okłamie! Mostowiak i tak postanowi wrócić w rodzinne strony i sam przekonać się, co zmieniło się na miejscu. Będzie zaskoczony!

Przeczytaj też: M jak miłość. Katia wróci w nowym sezonie? Była Łukasza zagra z Małgorzatą Pieczyńską, matką Chodakowskich - ZDJĘCIA

Metamorfoza Moniki Mielnickiej. Lilka z „M jak miłość” też zmieni styl?

Pewnym jest, że Lilka z „M jak miłość” nie będzie wyglądać tak, jak w dniu wyjazdu z Grabiny z Ethanem. Dziewczyna zrezygnuje z platynowych włosów, drogich ciuchów i ostrzejszego makijażu. W nowym sezonie "M jak miłość" zacznie bardziej przypominać "starą" siebie. Może właśnie to zaimponuje Mateuszowi? Pewnym jest, że dziewczyna zacznie kajać się przed mężem. 

Monika Mielnicka lubi eksperymentować z wizerunkiem, a w szczególności z fryzurą, którą dość często zmienia. Aktorka nie ukrywała rozczarowania nad sposobem zakończenia wątku Lilki w "M jak miłość" i wydawało się, że bardzo nie lubi odcienia platynowego blondu, w którym zaprezentowała się jej bohaterka podczas ucieczki z Ethanem. Mielnicka miała zniknąć z "M jak miłość", ale ostatecznie powróciła. Teraz aktorka znów prezentuje fanom nową fryzurę, tym razem w dość głębokim odcieniu brązu. Aktorka dużo ćwiczy na siłowni i zdrowo się odżywia, dlatego chętnie prezentuje wytrenowaną sylwetkę. 

Przeczytaj: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

M jak miłość. Marcin Mroczek zamartwia się, czy po 40-ce zadowoli żonę! Szokujące wyznanie gwiazdora w urodziny Marleny Muranowicz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze