M jak miłość. Dramat Banachowej. Lilka zniszczyła małżeństwo z Mateuszem, a teraz dołoży matce

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Dramat Banachowej. Lilka zniszczyła małżeństwo z Mateuszem, a teraz dołoży matce

M jak miłość. Dramat Banachowej. Lilka zniszczyła małżeństwo z Mateuszem, a teraz dołoży matce

2022-07-14 13:08

Banachowa (Krystyna Chotecka-Pazura) przeżyje koszmar w "M jak miłość" po wakacjach 2022, bo chociaż ucieszyła się z powrotu i nawrócenia Lilki (Monika Mielnicka), rzeczywistość nie będzie łaskawa. Życie Krystyny, która zaczęła układać sobie życie ze Staszkiem (Sławomir Holland), zmieni się nie do poznania. Lilka zniszczyła małżeństwo z Mateuszem (Krystian Domagała), a w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach zniszczy plany matki. Nawet Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie uwierzy, że Lilka znów tak namieszała.

Lilka zniszczyła małżeństwo z Mateuszem, a w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach zabierze się za szczęście matki

Lilka wróciła do "M jak miłość" z tzw. przytupem. W Grabinie powitała ją Marysia, a Banachowa mocno zdziwiła się na widok córki. Przecież uprzedzała ją, że wyjazd z Ethanem (Paweł Roman) to głupota, a zdrada Mateusza jest karygodna. Lilka na stałe rozgości się w Grabinie i na jaw wyjdą nowe fakty o koszmarnym życiu u boku kochanka z Ameryki. Przypomnijmy, że Lilka pojawiła się w "M jak miłość" w momencie, w którym Staszek miał oświadczyć się Krystynie. Żona Mostowiaka wtargnęła do domu i z zaręczyn nic nie wyszło... W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" Staszek nie będzie pocieszony, bo Lilka wtargnie do życia Krystyny, a on nie będzie miał jak ponownie zbliżyć się do ukochanej, by podjąć kolejną próbę oświadczyn.

- A jak tam... no wie pan...? Sprawa jakoś... posuwa się naprzód? - cytuje słowa Marysi portal światseriali.pl. Rogowska zainteresuje się związkiem Staszka i Krystyny. - Po ostatnim podejściu, już niczego nie planuję... - wyzna szczerze były komendant. - Ale pierścionek zaręczynowy cały czas mam przy sobie, w kieszeni... - doda. - I dobrze, okazja trafi się prędzej czy później, ale proszę pamiętać, żeby było chociaż trochę romantycznie... - skomentuje Rogowska w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość". - Tylko teraz, kiedy Krysia ma takie zmartwienia z Lilką, chyba będę musiał trochę z tym poczekać... - wyzna wreszcie Staszek i będzie już wiadomo, że to wszystko wina Lilki, która nagle pojawiła się w rodzinnym domu i bez żadnego uprzedzenia wróciła do matki. 

Sprawdź: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Banachowa z "M jak miłość" poświęci swoje szczęście dla niewiernej Lilki?

Krystyna z "M jak miłość" będzie musiała przemyśleć czy może pomóc Lilce, jednocześnie nie tracąc własnego szczęścia. Żona Mostowiaka będzie się kajać i opowiadać łzawe historie, jak to bardzo było jej źle za granicą i jak tęskni za Mateuszem. Pewnym jest spotkanie Mostowiaka i Lilki w nowych odcinkach "M jak miłość", a jedynym wsparciem dziewczyny będzie nie kto inny, jak matka. Lilka narobiła sobie wrogów w Grabienie i będzie miała sporo do nadrobienia. Szkoda tylko, że to odbije się na szczęściu Krystyny. 

Przeczytaj: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze