Papiery na szczęście, odcinek 4: Makabryczny wypadek Marty! Sama będzie sobie winna tragedii

i

Autor: X-news Papiery na szczęście, odcinek 4: Makabryczny wypadek Marty! Sama będzie sobie winna tragedii

Papiery na szczęście, odcinek 4: Makabryczny wypadek Marty! Sama będzie sobie winna tragedii - ZDJĘCIA

2021-09-08 19:45

W 4 odcinku "Papierów na szczęście" dojdzie do tragedii! Marta (Adriana Kalska) po ucieczce z domu od koszmarnego męża Krisa (Mateusz Kmiecik), całkiem straci rozum. Wsiądzie za kółko w nerwach i silnych emocjach, a zachowanie Maksa (Jakub Gąsior) i Marysi (Julia Latosińska) w niczym nie pomoże. W 4 odcinku "Papierów na szczęście" rozstanie z mężem i zguba pieniędzy tak ją pochłoną, że w końcu zderzy się z innym autem! W oczach Wiśniewskiej pojawi się wielki strach i niedowierzanie, ale będzie już za późno. Rozbije auto z dziećmi w środku...

"Papiery na szczęście" odcinek 4 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

W 4 odcinku "Papierów na szczęście" Marta nadal będzie w trakcie ucieczki od koszmaru, który zafundował jej Kris. Razem z dziećmi skierują się w stronę Zakopanego, by tam odpocząć od pijaka i narkomana, jakim okazał się Kris. W 4 odcinku "Papierów na szczęście" nie wszystko pójdzie po myśli Wiśniewskiej, bo chociaż zabierze ze sobą saszetkę z pieniędzmi, które pomogłyby rodzinie w ucieczce, ta nagle przepadnie!

- Ile jest w tej naszej magicznej saszetce? - zapyta się Marysia. - Trochę jest - odpowie Maks i zacznie szukać pieniędzy. - Mama, gdzie dałaś saszetkę? - zaniepokoi się chłopak. - Matko jedyna... Nieeeeee! Saszetka została na dachu! - powie Marta, która przypomni sobie, że podczas wsiadania do auta, zostawiła pieniądze na dachu auta. 

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Właśnie od zgubienia pieniędzy zacznie się dramat w 4 odcinku "Papiery na szczęście". Marta i dzieci wrócą na miejsce, gdzie ostatni raz wsiadali do auta, czyli w Krakowie. Tam ich zachowanie zwróci uwagę dziadka Adama (jakub Sasak), który nie przewidzi, że wkrótce w serialu "Papiery na szczęście" pozna Martę osobiście. Załamana Marta nie znajdzie pieniędzy, więc wszyscy wyruszą w dalszą podróż, która skończy się dramatycznie. Z nerwów i silnych emocji kobieta nie zapanuje nad sobą i będzie tak roztrzęsiona, że nie zdoła zapanować nad kierownicą, kiedy z drugiej strony będzie pędziła spiesząca się Żaneta (Karolina Bacia).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

W 4 odcinku "Papiery na szczęście" Marta zacznie pocieszać załamanych Marysię i Maksa i w ogóle nie skupi się na drodze. Żaneta za to będzie pędziła autem, ale spadnie jej telefon, którego zacznie szukać. W ten sposób dojdzie do makabrycznego wypadku i wielkiej stłuczki! W oczach Marty pojawi się ogromny strach i przerażenie, że zaraz wszyscy zginą! Okaże się, że auta obu kobiet zostały zniszczone, a wypadek jest naprawdę poważny. Na szczęście nikt nie umrze, ale Marta na własne życzenie doprowadzi do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 

Zobacz makabryczny wypadek Marty w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze