Osiecka, odcinek 7: Agnieszka w ciąży z Jeremim Przyborą? Choroba dziecka rozdzieli ją z żonatym kochankiem

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka, odcinek 7: Agnieszka w ciąży z Jeremim Przyborą. Choroba dziecka rozdzieli ją z żonatym kochankiem

Osiecka, odcinek 7: Agnieszka w ciąży z Jeremim Przyborą? Choroba dziecka rozdzieli ją z żonatym kochankiem - ZWIASTUN

2021-01-06 19:50

Ciąża Agnieszki Osieckiej (Magdalena Popławska) w 7 odcinku serialu "Osiecka" będzie zupełnie nieplanową komplikacją jej romansu z Jeremim Przyborą (Grzegorz Małecki). Zakochany do szaleństwa artysta nie pozwoli poetce odejść, choć nie tak szybko zdecyduje się na rozwód z żoną Jadwigą (Aleksandra Justa). Wyjazd Agnieszki do Paryża i Londynu w 7 odcinku "Osieckiej" wszystko między nimi zmieni. Bo tam Osiecka wpadnie w panikę na samą myśl, że jest w ciąży z Przyborą. Co prawda Jeremi się ucieszy, ale choroba dziecka nie pozwoli im być razem! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Osiecka" odcinek 7 - środa, 6.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Romans Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory w 7 odcinku "Osieckiej" tylko z pozoru będzie miłosną sielanką! Dla poetki stanie się jasne, że bycia tą drugą wiąże się z wieloma komplikacjami. Jeremi odejdzie do żony Jadwigi Berens, którą zostawi z kilkuletnim synem Kotem (Szymon Kościuszko), ale rozwód przeciągnie się w czasie.

Tymczasem Agnieszka w 7 odcinku "Osieckiej" będzie korzystała z życia w towarzystwie przyjaciół, m.in. Olgi Lipińskiej (Aleksandra Pisula), Krystyny Sienkiewicz (Paulina Walendziak) i  Elżbiety Czyżewskiej (Barbara Garstka). Liczne wyjazdy za granicę, imprezy z dużą ilością alkoholu oddalą go od Przybory. Przełomowa chwila w 7 odcinku "Osieckiej" nastąpi podczas Wigilii, którą Agnieszka spędzi samotnie z matką Marią (Maria Pakulnis), a Jeremi z żoną i synem przy jednym stole.

Coraz bardziej rozczarowana kochankiem poetka w 7 odcinku "Osieckiej" bez jego wiedzy zdecyduje się na wyjazd do rodziny do Paryża i Londynu. Za granicą zacznie podejrzewać, że spodziewa się dziecka Jeremiego. Zadzwoni do Przybory, by prosić go, żeby do niej dołączył. Ale artysta nie załatwi sobie paszportu. Poza tym będzie tłumaczył, że turystyka nie jest jego najmocniejszą stroną.

- Zostawiłam ci kartę z numerem telefonu do Mietka Rakowskiego. Proszę cię chociaż kiwnij palcem i przyjedź do mnie... Jeżeli nie dla mnie, to przyjedź chociaż dla małego Jeremiego - powie kochankowi. Przybora w 7 odcinku "Osieckiej" wpadnie w zachwyt i szaleńczą radość, że będzie miał dziecko z Agnieszką. Ale co tego nie będzie jeszcze pewności.

Czekając na telefon od Jeremiego zrozpaczona Agnieszka zrozumie, że to koniec. W 7 odcinku "Osieckiej" Przybora będzie musiał pilnie wyjechać do Zakopanego do chorego syna Kota. Przeprosi ukochaną podczas kolejnej rozmowy, lecz ona wtedy przekaże mu złe wieści. - Nie musisz się martwić, nic z tego nie będzie. Nie będzie małego, nie będzie kłopotu... To był fałszywy alarm, ale wszystko w porządku...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

ZWIASTUN "Osieckiej"

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

Po powrocie do Polski Agnieszka w 7 odcinku "Osieckiej" uprzedzi Jeremiego o kolejnym wyjeździe. Czułe powitanie kochanków szybko przerodzi się w bolesną wymianę zdań. - Agnieszka, po co udawać co? Przecież ty mnie chromolisz na całej linii! - zarzuci jej Przybora. - Nie przesadzaj, nie chromolę! - odpowie poetka. - Ile można czekać jak pies na łańcuchu? A ty cały czas odsuwasz miskę w wodą!

W odpowiedzi na te zarzuty artystka w 7 odcinku "Osieckiej" przypomni kochankowi, że zapewniał ją o swojej wielkiej miłości o tym, że wytrzyma wszystko. Poza tym wypomni mu jego powolność w podejmowaniu decyzji. - Rozumiem, że przeholowałam z tą Szwecją, ale ja nie mogę całego życia układać pod twoje tempo. Kochanie jajka na miękko robisz przez godzinę... A potem nagle trzask i pędzisz do Zakopanego, bo choruje ci żona. I nie dzwonisz do mnie. A ja czekam całą noc i pretensji nie zgłaszam.

Co prawda Jeremi w 7 odcinku "Osieckiej" będzie twierdził, że jego sprawa rozwodowa jest w toku ale nie przekona Agnieszki. - Powiedziałaś, że spodziewasz się dziecka? Powiedziałaś, że nie będzie cię miesiąc, a nie było trzy! Aż wreszcie Agnieszka stwierdzi, że przez niego ich romans od samego początku był skazany na porażkę.

- Przez ciebie wzięliśmy takie wysokie tony! Przepraszam się bardzo, ale pan z dwiema żonami i dwójką dzieci powinien podchodzić do życia trochę bardziej ostrożnie! Potrzebowałeś muzy, więc byłam, ale tak naprawdę Jeremi potrzebowałeś mnie do czegoś więcej? - Osiecka nie przestanie wyliczać kochankowi jego wad.

W 7 odcinku "Osieckiej" Przybora nie pozostanie jej dłuższy. Wygranie jej, że w listach pięknie pisze o miłości, bo jest wybitną poetką, ale tak naprawdę sama nie wie, czego chce. - Zachowujesz się jak głupia siksa! Po tych słowach Agnieszka wyjdzie zostawiając klucze od mieszkania na stole. To będzie rozstanie kochanków.

Osiecka odc. 7. Agnieszka Osiecka (Magdalena Popławska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka odc. 7. Agnieszka Osiecka (Magdalena Popławska)
Osiecka, odc. 7: Agnieszka Osiecka (Magdalena Popławska), Jeremi Przybora (Grzegorz Małecki)

i

Autor: TVP
	Osiecka odc. 7. Jeremi Przybora (Grzegorz Małecki), jego żona Jadwiga Berens (Aleksandra Justa), syn Kot (Szymon Kościuszko)

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka odc. 7. Jeremi Przybora (Grzegorz Małecki), jego żona Jadwiga Berens (Aleksandra Justa), syn Kot (Szymon Kościuszko)
Najnowsze