Osiecka odc. 4. młoda Agnieszka Osiecka (Eliza Rycembel), Marek Hłasko (Jędrzej Hycnar)

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka odc. 4. młoda Agnieszka Osiecka (Eliza Rycembel), Marek Hłasko (Jędrzej Hycnar)

Osiecka, odcinek 4 - streszczenie, opis: Agnieszka i Marek Hłasko rozstają się! Szybko znajdują pocieszenie w innych kochankach

2020-12-27 20:45

"Osiecka" odcinek 4 nowego serialu w TVP1 w piątek, 1.01.2021, o godz. 20.15. "Osiecka" odcinek 4 streszczenie -Zakochana w Marku Hłasce Agnieszka jest przekonana o niebywałym talencie pisarza. Postanawia pomóc mu w osiągnięciu międzynarodowej sławy. Deklaruje, że przemyci jego opowiadania do paryskiej "Kultury". Niestety Hłasko w ostatniej chwili odwołuje jej wyjazd. Po rozmowie z Gomułką liczy bowiem, że dostanie Nagrodę Wydawców.

Zbuntowany artysta nie zdaje sobie sprawy, że komunistyczne władze w rzeczywistości niezbyt przychylnie patrzą na jego twórczość. Niebawem ma się o tym przekonać. Tymczasem Agnieszka jest niepocieszona. Jej związek z Markiem wisi na włosku, a oni wciąż oddalają się od siebie. Artystka jeszcze nie traci nadziei na to, że ta relacja wejdzie w nowy etap. Prawdziwym sprawdzianem dla ich miłości będzie wyjazd autora "Pierwszego kroku w chmurach" do Paryża. Gdy kochankowie zaczynają szukać kolejnych znajomości, ich drogi ostatecznie się rozchodzą.

ZWIASTUN "Osieckiej"
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze