Osiecka, odcinek 11: Agnieszka dla młodszego o 15 lat kochanka Zbigniewa Mentzel zostawi Daniela i ich córkę Agatę - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka, odcinek 11: Agnieszka dla młodszego o 15 lat kochanka Zbigniewa Mentzel zostawi Daniela i ich córkę Agatę - ZWIASTUN

Osiecka, odcinek 11: Agnieszka dla młodszego o 15 lat kochanka Zbigniewa Mentzela zostawi Daniela i ich córkę Agatę - ZWIASTUN

2021-02-01 8:32

W 11 odcinku serialu "Osiecka" Agnieszka (Magdalena Popławska) ulegnie takiej fascynacji kolejnym kochankiem, panem M., czyli Zbigniewem Mentzelem (Tomasz Włosok), że dla niego poświeci swoją rodzinę. Nieszczęśliwa w związku z Danielem Passentem (Piotr Żurawski) wda się w gorący romans z młodszym o 15 lat redaktorem. Po wyjeździe do USA skorzysta z okazji, żeby zostawić Daniela z córką Agatą (Nina Korycka) i rzucić się w ramiona pana M.! Długo w 11 odcinku "Osieckiej" Agnieszka będzie okłamywać i zdradzą Passenta. Po bolesnym rozstaniu odda mu Agatę. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Osiecka" odcinek 11 - niedziela, 31.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Związek Agnieszki i Daniela Passenta w 11 odcinku "Osieckiej" tylko z pozoru będzie udany. Wyjazd do USA nie pozwoli poetce zapomnieć o młodszym kochanku, panu M. Tak nazywała Zbigniewa Mentzela, redaktora "Polityki", młodszego od niej o 15 lat, który na pewnym etapie twórczości Osieckiej stał się jej inspiracją, natchnieniem. Będzie rok 1980, a Agnieszka spróbuje ułożyć sobie życie w Ameryce. Uczucie do Zbigniewa okaże się jednak silniejsze niż do rodziny! 

Z tęsknoty w 11 odcinku "Osieckiej" coraz bardziej pogrąży się w alkoholowym nałogu. Wreszcie zrobi to, co dyktuje jej serce! W tajemnicy przed Danielem ucieknie do Polski. Okłamie nie tylko Passenta, któremu powie, że wyjeżdża do przyjaciół do Nowego Jorku, ale także matkę Marię (Maria Pakulnis).

Po powrocie do Polski Agnieszka w 11 odcinku "Osieckiej" całkowicie uzależni się od pana M., który jedynie "pozwala" jej się kochać. Dużo starsza poetka będzie uganiać się za młodym dziennikarzem. Ten emocjonalny rollercoaster będzie inspiracją do napisania kolejnego przeboju Maryli Rodowicz!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

Agnieszka Osiecka. Groby kochanków i macochy wróżki. Niezapomniani

Nie przegap: M jak miłość. Przełomowa kolacja u Budzyńskich. Magda i Andrzej po latach wreszcie zaproszą Zduńskich do siebie. Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Aż wreszcie Agnieszka w 11 odcinku "Osieckiej" dotrze do takiego punktu, w którym zwierzy się swojej przyjaciółce Hannie Bakule (Aleksandra Konieczna), że romans ze Zbigniewem zupełnie ją pochłonął. A nowy kochanek sprawił, że odcięła się nawet od bliskich osób.

- Czasami jestem tak szczęśliwa, że myślę, że zaraz zwariuję. Ale on mnie unika... To znaczy nie unika, on mi siebie wydziela. Wszystko jest ważniejsze, książki, gazety, jego znajomi, których nawet nie znam. On chyba się mnie wstydzi... Napisałam do niego list. Nie list, wiersz... Powiedz mi, ja zwariowałam?

Kiedy Passent w 11 odcinku "Osieckiej" od matki Agnieszki dowie się, że jego ukochana okłamuje go i wymyśliła wyjazd do Nowego Jorku, żeby być z kochankiem dłużej nie wytrzyma. Wróci do kraju z Agatą. Dojdzie między nimi do bolesnego rozstania. Razem ustalą, że córka Agata zamieszka z ojcem. Agnieszka będzie miała nadzieję na szczęście u boku pana M., ale bardzo się na nim zawiedzie.

Osiecka odc. 11. Agnieszka (Magdalena Popławska), Zbigniew Mentzel - pan M. (Tomasz Włosok)

i

Autor: vod.tvp.pl Osiecka odc. 11. Agnieszka (Magdalena Popławska), Zbigniew Mentzel - pan M. (Tomasz Włosok)
Osiecka odc. 11. Agnieszka (Magdalena Popławska), Zbigniew Mentzel - pan M. (Tomasz Włosok)

i

Autor: vod.tvp.pl Osiecka odc. 11. Agnieszka (Magdalena Popławska), Zbigniew Mentzel - pan M. (Tomasz Włosok)
Osiecka odc. 11. Agnieszka (Magdalena Popławska), Hanna Bakuła (Aleksandra Konieczna)

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka odc. 11. Agnieszka (Magdalena Popławska), Hanna Bakuła (Aleksandra Konieczna)
Najnowsze