Osiecka, odcinek 10: Osiecka zakochuje się w kolejnym mężczyźnie! Dobije ją śmierć Wiktora Osieckiego

i

Autor: VOD.TVP.PL Osiecka, odcinek 10: Osiecka zakochuje się w kolejnym mężczyźnie! Dobije ją śmierć Wiktora Osieckiego

Osiecka, odcinek 10: Agnieszka zakochuje się w kolejnym mężczyźnie! Dobije ją śmierć Wiktora Osieckiego

2021-01-25 11:14

W 10. odcinku "Osieckiej" Agnieszka (Magdalena Popławska) znów będzie bardziej zajęta karierą i miłosnymi uniesieniami, niż opieką nad trzyletnią córką. Artystka zwierzy się Hannie Bakule (Aleksandra Konieczna), że chce znów się zakochać! Zawróci jej w głowie dziennikarz, który skomentuje wers z jej wiersza. W 10. odcinku "Osieckiej", rzeczywistość będzie dla Agnieszki okrutna. Umrze jej ojciec, Wiktor Osiecki (Jan Frycz).

"Osiecka" odcinek 10 - niedziela, 24.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 10. odcinku "Osieckiej" Agnieszka znów będzie w ferworze imprez. To Daniel Passent (Piotr Żurawski) późnym wieczorem zacznie usypiać córkę Agatę (Alicja Michałowska). Zirytuje się, że Agnieszka wciąż wybiera zabawę i późnym wieczorem w domu na Żoliborzu ukróci sielankę, wypraszając gości. Tymczasem artystka nie pomyśli o dobru rodziny, a zwierzy się Hannie Bakule (Aleksandra Konieczna), że chce się zakochać i poczuć miłosne uniesienia. To kolejny dowód na to, że miłość napędzała ją do tworzenia. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 74: Marek odkryje, że Nadia naprawdę się w nim zakochała! Skorzysta z okazji, żeby zostawić Ulę? - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Osieckiej"

W 10. Odcinku serialu „Osieckiej” Agnieszka zachwyci się młodym dziennikarzem, który skomentuje wers jej wiersza. Będzie zachwycona jego wykształceniem filozoficznym i mądrością. Zacznie wychwalać mężczyznę wśród przyjaciół. Agnieszka głośno wypowie się na tematy polityczne, co spotka się ze sprzeciwem Daniela. Widać będzie, że nowopoznany mężczyzna ma na nią duży wpływ. Zmiana światopoglądu doprowadzi do kłótni z Danielem, który będzie chciał ustrzec artystkę przed nieprzyjemnościami. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3166: Marysia zdradzi Michała w psychiatryku? Przystojny Kacper namiesza jej w głowie - ZDJĘCIA

W 10. odcinku serialu "Osiecka" Agnieszka wścieknie się na Daniela za jego rady o poprawności politycznej. Nie będzie chciała, żeby ktokolwiek jej coś narzucał. Zmieni swoje postrzeganie świata przez nową miłość. Niestety Osiecka będzie musiała zmierzyć się ze śmiercią ojca, co tylko pogłębi jej natłok myśli i różne, często mało pozytywne stany emocjonalne. Śmierć Wiktora wywrze na niej duże wrażenie. 

Najnowsze