Osiecka. Magdalena Popławska ujawnia jak dostała rolę Osieckiej! Nikt się tego nie spodziewał

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Osiecka. Magdalena Popławska ujawnia jak dostała rolę Osieckiej! Nikt się tego nie spodziewał

Osiecka. Magdalena Popławska ujawnia jak dostała rolę Osieckiej! Nikt się tego nie spodziewał

2021-01-17 19:46

Serial "Osiecka" został bardzo mile przyjęty przez widzów, ale największą niespodzianką okazała się rola Magdaleny Popławskiej, która wydaje się być do niej stworzona. Wcielająca się w artystkę Agnieszkę Osiecką aktorka, przyznaje, że wymagającej roli nie zdobyła przez zwykły casting, jak to zwykle bywa. Kulisy produkcji i powstawania serialu są zaskakujące, a sama Popławska przyznaje, że to, w jaki sposób dostała rolę w "Osieckiej", poruszyło nią samą!

Magdalena Popławska w "Osieckiej" zaskakuje

Widzowie zapoznali się z kilkoma pierwszymi odcinkami "Osieckiej", ale dopiero w 6. odcinku serialu wystąpiła Magdalena Popławska, która wciela się w rolę nieco dojrzalszej Agnieszki. W pierwszych odcinkach młodą artystkę odegrała Eliza Rycembel, ale dalsze jej losy zagra Popławska. Jak się okazało z wywiadu, którego aktorka udzieliła magazynowi "Tele Tydzień", zdobycie tej roli było bardzo nietypowe. Zazwyczaj przy podobnych produkcjach odbywa się casting aktorów, którzy zagrają w serialu, ale w przypadku "Osieckiej" sprawa wygląda inaczej. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

ZWIASTUN "Osieckiej"

Główna rola w "Osieckiej" bez castingu

Magdalena Popławska przyznała, że nie wzięła udziału w castingu do "Osieckiej". Osoby z produkcji serialu same się do niej odezwały i zaproponowały główną rolę! 

"Nie unikam castingów, które są wpisane w nasz zawód. Jednak dostać rolę bez wystawiania się po raz kolejny na ocenę jest sporym wyróżnieniem. Taki kredyt zaufania jest bardzo budujący". - Wyznaje aktorka na łamach "Tele Magazynu". 

Jak widać, podobieństwo do Osieckiej i talent Popławskiej zostały zauważone, bo aktorka od razu dostała propozycję nie do odrzucenia. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

Popławska o Agnieszce Osieckiej 

Magdalena Popławska jest znana z wielu wystąpień i ról, chociażby w "Przepis na życie", "Wataha", "Diagnoza" czy "Usta Usta". Trzeba jednak przyznać, że rola w "Osieckiej" znacznie różni się od dotychczasowych kreacji aktorskich, a mimo to Popławska naprawdę pozytywnie zaskakuje. Aktorka przyznaje, że rola Agnieszki Osieckiej nie była łatwa. 

"Z Osiecką miałam ten problem, że ona była typem powściągliwej intelektualistki, ja jestem bardzo emocjonalna. To była dla mnie trudna rola." - Wyznaje w wywiadzie Magdalena Popławska. 

Przed widzami kolejne odcinki "Osieckiej", które przyniosą wiele niespodzianek.

Najnowsze