Matylda

Matylda, odcinek 7: Dramatyczny ślub Matyldy i Michała! Zdesperowany Boden nie zdąży do kościoła? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-04-14 21:20

W 7 odcinku serialu "Matylda" odbędzie się ślub Matyldy (Maria Kowalska) i Michała (Karol Nowiński). Zdesperowana i przyciśnięta do muru główna bohaterka zgodzi się zostać żoną syna Rubina (Mirosław Haniszewski), choć cała uroczystość ślubna nie będzie należała do najszczęśliwszych. Pod przymusem przede wszystkim Maurycego młodzi powiedzą sobie sakramentalne tak w 7 odcinku "Matyldy". Czy Robert Boden (Kamil Szeptycki), ukochany 17-letniej Bilińskiej pogodzi się z jej stratą, a może powstrzyma ślub w ostatniej chwili? Jak będzie wyglądał ślub? Obejrzycie już teraz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN.

"Matylda", odcinek 7 - niedziela 14.04.2024, o godz. 20:20 w TVP1

W 7 odcinku "Matyldy" widzowie będą świadkami niezwykle emocjonującego, lecz zarazem tragicznego wydarzenia - długo oczekiwanego ślubu Michała i Matyldy. To, co miało być radosnym kulminacyjnym momentem serialu, przeistoczy się w jedną z najsmutniejszych ceremonii zaślubin, jakie kiedykolwiek można było zobaczyć na ekranie. Małżeństwo to, choć urzędowo skonsumowane, nie będzie podyktowane uczuciem, lecz tragicznym przymusem ze strony Rubina i Heleny Różańskiej (Małgorzata Buczkowska).

Matylda i Michał, postawieni w skrajnie trudnej sytuacji, zgodzą się na ślub, aby spełnić oczekiwania manipulującego Rubina oraz Heleny Różańskiej. Przymuszenie do małżeństwa w 7 odcinku "Matyldy" będzie wynikiem szantażu Rubina, który w poprzednich odcinkach zagroził, że jedynie poprzez to małżeństwo odpuści Różańskim długi, które u niego zaciągnęli. Matylda, pomimo iż stanie na ślubnym kobiercu z Michałem, w głębi serca wciąż będzie kochać Bodena, który nie może zostać jej mężem z powodów rodzinnych intryg.

Boden, przystojny lekarz i prawdziwa miłość Matyldy, w 7 odcinku "Matyldy" w dramatycznym pośpiechu będzie starać się dotrzeć do kościoła, by powstrzymać ceremonię. Niestety, los okaże się przeciwny jego planom i podczas podróży spadnie z konia, co uniemożliwi mu pojawienie się w kościele na czas!

Tymczasem w 7 odcinku "Matyldy" w kościele, wśród elegancko ubranych gości, atmosfera będzie gęsta od niewypowiedzianych słów i niespełnionych marzeń. Michał, mimo że będzie stać u boku Matyldy, doskonale zda sobie sprawę, że nie jest on mężczyzną jej marzeń.

Ceremonia ślubna Matyldy i Michała w 7 odcinku "Matyldy", choć pełna tradycyjnych obrzędów, będzie przepełniona smutkiem i poczuciem rezygnacji, które emanować będzie zarówno od panny młodej, jak i od pana młodego. To małżeństwo, choć prawnie ważne, pozostanie jedynie pustą formalnością, pozbawioną prawdziwego uczucia i szczęścia, na które obydwoje zasługują.

Matylda ZWIASTUN 7 odcinka. Michał Rubin pomoże Matyldzie uniknąć ślubu? Boden zobaczy ich razem
Matylda ZWIASTUN 7 odcinka. Michał Rubin pomoże Matyldzie uniknąć ślubu? Boden zobaczy ich razem
Najnowsze