Matka

Matka, odcinek 3: Mąż Agnieszki maczał palce w śmierci jej syna? Jacek ma sporo na sumieniu - ZDJĘCIA

2023-03-13 19:35

W 3 odcinku serialu „Matka” na jaw wyjdą nowe fakty z życia Agnieszki (Olga Bołądź) i Jacka (Łukasz Simlat). Okaże się, że małżeństwo wcale nie uchodzi za idealną rodzinę, a wręcz przeciwnie, mężczyzna miał pewne zatargi z nieżyjącym 12-latkiem. Czy jest bezpośrednio wmieszany w tajemniczą śmierć dziecka? W 3 odcinku „Matki” między małżonkami dojdzie do ostrej konfrontacji, dzięki której wyjdzie na jaw, że Jacek skrywa mroczne sekrety i ma na swoim koncie szemrane przewinienia. Sprawa nabierze tempa.

"Matka" odcinek 3 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.05 w Polsacie

Agnieszkę coraz więcej kosztuje zawiła sprawa śmierci Piotrka, jej 12-letniego syna. Dziennikarka nigdy nie pogodziła się ze śmiercią dziecka, a śledztwo „na własną rękę” doprowadzi do dużego stresu i nawet wylądowania w szpitalu. Agnieszka w 3 odcinku serialu „Matka” nie zastosuje się jednak do rad specjalistów i nie spędzi w szpitalu ani minuty dłużej. Uprze się na opuszczenie placówki i kontynuację sprawy syna. Coraz więcej wskazuje na to, że to jej najbliżsi skrywają najwięcej tajemnic w związku ze śmiercią Piotrka. Pod jej nieobecność, odbędzie się niepokojąca rozmowa Agaty (Paulina Krzyżańska) z Jackiem. Dziewczyna przyzna się ojcu, co zrobiła.

Agata i Jacek mieli bezpośredni wpływ na śmierć Piotrka w serialu „Matka”?

- Martwię się o nią. Tym bardziej że mogłam się temu przysłużyć - powie w 3 odcinku „Matki” Agata, nieco zaniepokojona tym, co musi powiedzieć ojcu. 

- Co? - Jacek nie zrozumie, o co właściwie chodzi córce. Sam ma swoje grzechy na sumieniu, ale Agata wyjaśni, że to ona mogła wywołać nagły zwrot sytuacji.

- Tato... Bo ten anonim, który dostała w pracy na temat Piotrka… - nie dokończy dziewczyna, a mężczyzna w mig zrozumie, że to ona stoi za podrzuceniem anonimu. 

- Nie! Nie wierzę! Jak mogłaś coś takiego zrobić? Powiedz mi, po co? - wścieknie się Jacek na córkę. 

- A zastanawiałeś się, co będzie ze mną, jak wyjedziecie? Uważasz, że to, co zrobiłam, jest gorsze od tego, co ty zrobiłeś Piotrkowi? - rzuci ostro i tajemniczo Agata i wcale nie załagodzi rodzinnej kłótni. 

Agnieszka w 3 odcinku serialu „Matka” nie usłyszy dziwnej wymiany zdań, ale ona jasno wskaże na to, że zarówno Jacek, jak i Agata, mają na sumieniu swoje grzeszki. Jak poważne i co zrobili Piotrkowi? To wyjdzie na jaw wkrótce. 

Zobacz też: Matka. Kryminalny serial Polsatu z Olgą Bołądź. Kto w obsadzie, od kiedy można oglądać? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze