Lulu

Lulu, odcinek 1: Lucyna nakryje męża Jacka na zdradzie! Znajdzie sobie nietypowe pocieszenie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-01 19:51

W 1 odcinku nowego serialu "Lulu" tytułowa Lucyna (Anna Dereszowska) przypadkiem odkryje, że Jacek (Przemysław Sadowski) podle ją oszukał i zamiast na delegację wybrał się do hotelu z młodszą kochanką. Makowska na własne oczy przyłapie męża na zdradzie i to jeszcze w rocznicę ich ślubu. Już w 1 odcinku "Lulu" Lucyna postanowi się zemścić, ale nie zdecyduje się na konfrontację tylko wróci do domu, aby na spokojnie przemyśleć sprawę. Tam odda się nietypowemu zajęciu, które jako jedyne pozwoli jej pozbierać myśli! Zobaczcie to koniecznie w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ z 1 odcinka "Lulu".

"Lulu", odcinek 1 - środa, 1.03.2023, o godz. 20.05 w Polsacie

W 1 odcinku "Lulu" Lucyna i Jacek będą obchodzić rocznicę ślubu, ale nie spędzą tego dnia razem. Wszystko przez to, że Makowskiemu wypadnie ważna delegacja, w której oczywiście zgodzi się wziąć udział. Tyle, że będzie to jedynie wersja dla żony, gdyż w rzeczywistości Jacek spędzi ten wieczór w hotelu z młodszą kochanką. Sęk w tym, że w 1 odcinku "Lulu" Lucyna przypadkiem znajdzie się w tym samym miejscu, gdzie na własne oczy przyłapie męża z nieznajomą kobietą. Makowska od razu skontaktuje się z urzędnikiem, aby go sprawdzić, a ten bezczelnie ją okłamie!

- Hej kochany, gdzie ty jesteś? - zapyta Lucyna.

- Czekam na odprawę, jestem na lotnisku - przyzna Jacek.

W 1 odcinku "Lulu" Lucyna aż nie będzie mogła w to uwierzyć, że Jacek ją zdradził i to jeszcze w rocznicę ich ślubu! Załamana kobieta postanowi się zemścić, ale nie będzie chciała działać pochopnie, dlatego nie zdecyduje się od razu na bezpośrednią konfrontację. Makowska wróci do domu, gdzie zabierze się za pieczenie ciasteczek i w 1 odcinku "Lulu" zwoła kobiecą naradę, w której udział wezmą jej siostra Olga (Grażyna Sobocińska) i sąsiadka Maja (Marta Chodorowska)!

- Ten dupek ją zdradza, wyobraź sobie! - zrelacjonuje przyjaciółce Olga.

- Jak to? Z kim? - spyta zdziwiona Maja.

- Nie zdążył mi jej jeszcze przedstawić - wtrąci się Lulu.

Wtedy w 1 odcinku "Lulu" Olga wyrzuci swojej siostrze, że jej reakcja na zdradę męża jest niewystarczająca. Pawłowska nie będzie mogła zrozumieć jak Lucyna może spokojnie piec sobie ciasteczka, w czasie, gdy jej mąż obraca inną w hotelu. Olga uzna, że Makowska nie może tego tak zostawić i poradzi jej, co powinna zrobić Jackowi i jej kochance. Tyle, że Lucyna w 1 odcinku "Lulu" wpadnie na zupełnie inny pomysł!

- Jesteś nienormalna. Twój mąż obraca małolaty, a ty teraz pieczesz ciasteczka? - wyrzuci jej siostra.

- To mnie uspokaja - wyjaśni jej.

- W jaja go powinnaś kopnąć! To cię powinno uspokoić - Olga postawi sprawę jasno, ale Lucyna zdecyduje się pójść swoją drogą. Elegancka Makowska przygotuje dla męża rocznicowy tort, który później wyląduje na twarzy jego i kochanki!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze