Gdy ojcowie łączą siły. Tatusiowie

i

Autor: Podlewski/AKPA

Kuszewski gwiazdą nowego serialu Polsatu. W takiej odsłonie jeszcze go nie widzieliście! "Tatuśkowie" rozbawią was do łez

2021-10-07 10:33

Nowy serial komediowy „Tatuśkowie” to historia przyjaciół, których pozornie więcej dzieli niż łączy. Wspólnie próbują jednak stawiać czoła wyzwaniom, które niesie rodzicielstwo. W rolach głównych Kacper Kuszewski, Bartłomiej Kasprzykowski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. W obsadzie zobaczymy także Piotra Stramowskiego i Annę Karczmarczyk. Premiera w poniedziałek 11 października.

Kacper Kuszewski nie wróci do "M jak miłość"

Tomasz (Philippe Tłokiński) to nieśmiały romantyk. Pracuje jako weterynarzem, a po śmierci żony samotnie wychowuje 5-letnią córeczkę. Aleks (Marcin Rogacewicz) z kolei jest przystojnym i pewnym siebie prawnikiem, który dopiero zaczyna odnajdywać się w roli małego Maksa, przez lata nie wiedział bowiem, że ma syna. Z kolei wiecznie zapracowany Czarek (Kacper Kuszewski) musi sprostać oczekiwaniom byłej żony Moniki (Monika Pikuła), z którą razem wychowują dwie córki, i nowej partnerki Pauliny (Barbara Wypych), która niebawem urodzi mu syna. Władek (Bartłomiej Kasprzykowski) zaś jest zabawnym, choć czasem wybuchowym ojcem trzech chłopców, a zarazem właścicielem lokalnej pizzerii.

To właśnie lokal Władka stanie się dla mężczyzn miejscem regularnych spotkań, podczas których wymieniać się będą własnymi doświadczeniami i dzielić zmartwieniami. Relacje rodzinne każdego z nich układają się inaczej, wszyscy jednak – mimo swoich wad – starają się stanąć na wysokości zadania zarówno w roli partnerów, jak i ojców. Rodzicielstwo raz po raz stawić przed nimi będzie kolejne wyzwania, prowadząc do wielu zabawnych perypetii, panowie jednak, mimo dzielących ich różnic, będą się w nich solidarnie wspierać. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o 20.30 w Super Polsacie.

Najnowsze