Kuchnia, odcinek 3: Maks dostanie zlecenie zabójstwa! Wiktor postawi przed nim koszmarny warunek - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia, odcinek 3: Maks dostanie zlecenie zabójstwa! Wiktor postawi przed nim koszmarny warunek - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Kuchnia, odcinek 3: Maks dostanie zlecenie zabójstwa! Wiktor postawi przed nim koszmarny warunek - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2021-09-11 19:18

W 3 odcinku serialu "Kuchnia" zrobi się naprawdę poważnie! Młody Maks (Patryk Cebulski) dostanie chore zadanie od szefa Wiktora Bojarskiego (Tomasz Karolak). Kucharz może i marzył o dołączeniu do ekskluzywnej restauracji "Claude Monet", ale nigdy się nie spodziewał, że dostanie polecenia nie do wykonania! W 3 odcinku serialu "Kuchnia" Maks odkryje, że z szefem nie ma żartów i albo spełni jego życzenie, albo może pożegnać się z karierą. Zabije na zlecenie tylko po to, by spełnić marzenia i utrzymać się we francuskiej restauracji?

"Kuchnia" odcinek 3 - sobota, 11.09.2021, o godz. 20.05 w Polsacie

W 3 odcinku serialu "Kuchnia" w "Claude Monet" zrobi się naprawdę gorąco. Wszystko przez wielkie przygotowania do uroczystego bankietu z okazji Jubileuszu Sędziny Genowefy (Katarzyna Ankudowicz). Ten wieczór z pewnością zapisze się w historii pomyłek francuskiej restauracji, bo szykuje się wielkie zamieszanie i pasmo pomyłek. Wiktor, który pokazał się już w serialu "Kuchnia" od strony narwanego, nieustępliwego mistrza, tym razem weźmie się za Maksa.

Nie przewidzi, że do "Claude Monet" wraz z Genowefą zawita jej mąż Eryk (Mikołaj Krawczyk), będący zarazem kochankiem Wiki (Maria Dębska). Jak wiadomo, to właśnie z managerką restauracji przespał się Maks, który nie ma przez to łatwego życia. Nie to będzie jednak najgorsze. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3275: Michał odkryje romans Marysi na eleganckim balu. Zarzuci żonie, że szybko się pocieszyła - ZDJĘCIA

Kuchnia, odcinek 3, 4: Romans Wiki i Maksa ujawniony. Wiktor dobije młodego kucharza

3 odcinek serialu "Kuchnia" przyniesie Maksowi nie lada wyzwanie. Szef Wiktor zleci mu zabójstwo, by goście "Claude Monet" mieli co jeść na kolację. Do francuskiej restauracji przyjedzie karton z żywą gęsią, która wlepi swoje ślepia w Maksa. Kucharz nie przeżyje faktu, że musi zabić pięknego ptaka, a potem go ugotować. Z przerażeniem podejdzie do zadania, ale początkowo się nie podda. W 3 odcinku "Kuchni" będzie wiedział, że od tego zadania zależy jego "być albo nie być" w renomowanej restauracji. Zabójstwo go jednak przerazi. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem. Wiadomo kto go zagra - ZDJĘCIE

Jubileusz Genowefy w 3 odcinku "Kuchni" całkowicie wymknie się spod kontroli. Nie chodzi tylko o zabicie gęsi na obiad dla gości, ale o całe zamieszanie, w które zostanie wplątany Maks. Okaże się, że Wiki zachce się wzbudzić zazdrość w mężu sędziny, będącym jednocześnie jej kochankiem. Naopowiada mu, że weszła w romans z młodym Maksem, co wyprowadzi mężczyznę z równowagi. W "Claude Monet" dojdzie do tragicznych wydarzeń. Maks poradzi sobie z zadaniem od Wiktora czy raczej postawi na kreatywność i inaczej załatwi sprawę? To okaże się już niebawem. 

Sprawdź wielkie zamieszanie w "Calude Monet" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze