Kuchnia, odcinek 3: Wiki ujawni romans z kucharzem Maksem! Tragiczny finał imprezy w Claude Monet - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia, odcinek 3: Wiki ujawni romans z kucharzem Maksem! Tragiczny finał imprezy w Claude Monet - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Kuchnia, odcinek 3: Wiki ujawni romans z kucharzem Maksem! Tragiczny finał imprezy w Claude Monet - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-09-11 19:51

W 3 odcinku serialu "Kuchnia" w ekskluzywnej, francuskiej restauracji Claude Monet gdzie szefem jest wybuchowy Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) rozegrają się sceny rodem z horroru. Dojdzie do strzelaniny, a uzbrojonym napastnikiem okaże się kochanek Wiki (Maria Dębska), menadżerki, która nawiązała też romans z dużo młodszym kucharzem Maksem ((Patryk Cebulski). To Wiktoria w 3 odcinku serialu "Kuchnia" doprowadzi do wybuchu Eryka (Mikołaj Krawczyk). Porywczy i żonaty mężczyzna zacznie strzelać na oślep. Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Kuchnia".

"Kuchnia" odcinek 3 - sobota, 11.09.2021, o godz. 20.05 w Polsacie

Życie pracowników i gości Claude Monet w 3 odcinku serialu "Kuchnia" zawiśnie na włosku, kiedy w restauracji wybuchnie konflikt między kochankami, którego finałem będzie strzelanina! Flirt Wiki z Maksem, którzy spędzili razem noc po szalonej zabawie w nocnym klubie, wprowadzi sporo zamieszania na kuchni francuskiej restauracji. Co prawda w 3 odcinku serialu "Kuchnia" oboje będą ukrywać, że zostali kochankami, ale koledzy zauważą, że coś jest na rzeczy. Oczywiście elegancka menadżerka nie pozwoli sobie na nic więcej w miejscu pracy. Do czasu aż na horyzoncie pojawi się jej inny kochanek.

Nie przegap: Kuchnia. Ostra wojna kucharzy w nowym serialu Polsatu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Tomasz Karolak w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

W 3 odcinku "Kuchnia" zapanuje niezłe poruszenie podczas organizacji uroczystego bankietu z okazji wielkiego jubileuszu Sędziny Genowefy (Katarzyna Ankudowicz). Szef Wiktor poleci Maksowi zabicie gęsi, która ma stanowić główne danie na przyjęciu. Młody kucharz w 3 odcinku "Kuchnia" nie będzie miała odwagi pozbawić życia gęsi. Ale żeby nie zawieść szefa kuchni podejmie liczne próby wywiązania się z tego karkołomnego zadania. Dojdzie do wielu zaskakujących zdarzeń, bo Maks okaże się wyjątkowo pomysłowym "zabójcą" drobiu.

Kuchnia, odcinek 3, 4: Romans Wiki i Maksa ujawniony. Wiktor dobije młodego kucharza

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

 Jakby tego było mało w 3 odcinku "Kuchnia" menadżerka Wiki zorientuje się, że mężem jubilatki jest Eryk, jej wyjątkowo brutalny i porywczy kochanek. Ich spotkanie w Claude Monet doprowadzi do tego, że Eryk nie zapanuje nad emocjami. A Wiki doleje jeszcze oliwy do ognia. Żeby wzbudzić zazdrość w Eryku i zrobić na złość Maksowi, który nadal się będzie za nią uganiał, ujawni, że romansuje w młodym kucharzem. Na efekty w 3 odcinku "Kuchnia" nie trzeba będzie długo czekać! Upokorzony, ośmieszony Eryk wyciągnie pistolet i zacznie strzelać. Z wrażenia aż opadną mu spodnie!

Kuchnia odc. 3. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska), Eryk (Mikołaj Krawczyk)

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia odc. 3. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska), Eryk (Mikołaj Krawczyk)
Kuchnia odc. 3. Maks (Patryk Cebulski), Wiktoria Gonczar (Maria Dębska), Eryk (Mikołaj Krawczyk)

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia odc. 3. Maks (Patryk Cebulski), Wiktoria Gonczar (Maria Dębska), Eryk (Mikołaj Krawczyk)
Najnowsze