Kuchnia. Ostra wojna kucharzy w nowym serialu Polsatu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Tomasz Karolak w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia. Ostra wojna kucharzy w nowym serialu Polsatu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Tomasz Karolak w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

Kuchnia. Ostra wojna kucharzy w nowym serialu Polsatu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Tomasz Karolak w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

2021-09-02 14:34

"Kuchnia" to nowy serial Polsatu, który już od soboty, 4.09.2021, rozpali zmysły i apetyty wszystkich widzów! Bo akcja "Kuchni" będzie działa się na zapleczu dwóch konkurencyjnych restauracji, gdzie szefami kuchni są Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) i Helena Sokołowska (Marta Żmuda Trzebiatowska). On to wybitny, ale wybuchowy znawca kuchni francuskiej, ona szkoliła się w Moskwie i nosi ksywkę "Szparaga". Od pierwszego spotkania głównych bohaterów serialu "Kuchnia" będzie ostro, bo oboje rozpoczną zaciekłą wojnę. Poznajcie całą obsadę "Kuchni" i wszystkich bohaterów.

O czym jest serial "Kuchnia" w telewizji Polsat?

Obsada serialu "Kuchnia" to same gwiazdy! Ale niewątpliwie nie tylko z tego powodu warto obejrzeć nowy serial Polsatu, który debiutuje w jesiennej ramówce od soboty, 4.09.2021! Zabawne dialogi, aromaty francuskiej kuchni, prawdziwe kulinarne arcydzieła tworzone w kuchni dwóch konkurujących ze sobą restauracji "Claude Monet" i "Arcobaleno". Akcja "Kuchni" rozpocznie się w momencie kiedy Wiktor i Helena wejdą na wojenną ścieżkę. Ale "Kuchnia" opowiada nie tylko o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji „Claude Monet”. Bo bohaterowie wplątują się się także w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi, które kończą się katastrofami.

Nie przegap: BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

Obsada serialu "Kuchnia" - kim są bohaterowie?

Głównym bohaterem "Kuchni" jest mistrz wpadek – początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef kuchni Wiktor stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktor to wirtuoz w kuchni, który fachu nauczył się na renomowanej uczelni w Paryżu. Jego pasją i sposobem na życie jest gotowanie. To artysta pochodzącym z rozbitej rodziny, którego cechuje nieumiejętność utrzymania relacji, przez co nadużywa alkoholu i uprawia hazard. Wiktor jest miłośnikiem cygar i dobrej whiskey.

W restauracji "Claude Monet" w serialu "Kuchnia" ważne miejsce zajmuje także Wiktoria Gonczar (Maria Dębska), seksowna, temperamentna menadżerka, która zarządza lokalem, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans ze sporo młodszym Maksem, który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Bo kiedy poznają się w nocnym klubie żadnych z nich nie będzie wiedziało, że czeka ich także wspólna praca.

Główną bohaterką serialu "Kuchnia" jest także Helena Sokołowska, szefowa kuchni "Arcobaleno", nazywana przez wszystkich "Szparaga". Uczyła się gotować w Moskwie, co Wiktor ciągle jej wytyka, zarzucając, że w Rosji pewnie lepiła pierogi na stołówce! Helena jest piękna, zadbana i potrafi się odgryźć Wiktorowi w każdej sytuacji. Nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet". 

Czasami wpadam do konkurencji, ale rzadko coś jem, bo boję się, że mnie otrują... W serialu "Kuchnia" na pewno będę psuła krew szefowi Wiktorowi, który będzie czuł do mnie awersję – może dlatego, że boi się konkurencji. Będziemy trochę ze sobą rywalizować, trochę będziemy się lubić, trochę czubić – powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska.

Borys Szulc (Eryk Lubos) to charyzmatyczny właściciel "Claude Monet", który dba przede wszystkim o finanse, bo liczy się dla niego czysty zysk. Rzadko ośmiela się wejść do kuchni gdzie rządzi szef z piekła rodem, czyli Wiktor!

Ramówka Polsat, jesień 2021. Przyjaciółki, Pierwsza miłość, Komisarz Mama

Sprawdź też: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

"Kuchnia" kiedy emisja, premiera ile odcinków liczy serial?

"Kuchnia" w pierwszym sezonie liczy 20 odcinków. Niewykluczone jednak, że powstanie druga seria. Ale to zależy od wyników oglądalności "Kuchni". Emisja nowego serialu Polsatu od soboty, 4.09.2021, o godz. 20.05. W każdą sobotę będą emitowane po dwa odcinki "Kuchni".

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z dwóch pierwszych odcinków serialu "Kuchnia" >>>

Kuchnia odc. 1. Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak), Maks (Patryk Cebulski), Wiktoria Gonczar (Maria Dębska)

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia odc. 1. Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak), Maks (Patryk Cebulski), Wiktoria Gonczar (Maria Dębska)
Kuchnia odc. 1. Helena (Marta Żmuda Trzebiatowska), właściciel restauracji  Arcobaleno (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia odc. 1. Helena (Marta Żmuda Trzebiatowska), właściciel restauracji Arcobaleno (Tomasz Ciachorowski)
Kuchnia. Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak), Borys Szulc (Eryk Lubos)

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Kuchnia. Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak), Borys Szulc (Eryk Lubos)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze