Koszmar Julii Kamińskiej na planie BrzydUla 2. Gwiazda ujawniła całą prawdę

i

Autor: Instagram Koszmar Julii Kamińskiej na planie BrzydUla 2. Gwiazda ujawniła całą prawdę

Koszmar Julii Kamińskiej na planie BrzydUla 2. Gwiazda ujawniła całą prawdę

2021-07-27 11:53

Julia Kamińska zyskała ogromną popularność dzięki serialowi "BrzydUla 2", ale nie zawsze wiąże się to z przyjemnością. Aktorka wcielająca się w rolę Uli ujawniła koszmar z planu "BrzydUla 2", o którym nikt nie wiedział. Praca przy serialu właśnie dobiega końca, a aktorzy udadzą się na wakacje. Nie wiadomo jednak, czy w takiej atmosferze będą one miłe. Wymowne zdjęcie Julii Kamińskiej i podpis pod nim odnosi się bezpośrednio do pracy całej ekipy. Serialowy Marek (Filip Bobek) ma się czego bać?

Julia Kamińska kończy z "BrzydUla 2" i zdradza tajemnicę planu 

Julia Kamińska często relacjonuje pracę nad "BrzydUla 2". Stąd m.in. wiadomo, co będzie działo się w nowych odcinkach "BrzydUla 2" po wakacjach 2021. Do obsady dołączą nowi aktorzy, którzy będą mieli bezpośredni wpływ na dalsze relacje Uli i Marka. Może to i lepiej, bo małżeństwo Dobrzańskich długo walczyło z kryzysem, ale ostatecznie nie doszło do rozwodu. Do Kamińskiej i Bobka dołączyła np. tajemnicza pani Ania, którą aktorka niedawno pokazywała na swoim Instagramie.

Aktorzy kończą sceny do najnowszych odcinków i udają się na urlop. Stąd też wymowne zdjęcie Kamińskiej, na którym pozuje z serialowymi Julką (Marysia Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski). Podpis zdjęcia jasno wskazuje na to, że praca na planie nie była wcale łatwa, prosta i przyjemna. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3270: Iga już nigdy nie zobaczy Michała. Psychopatka Klaudia załatwi go jak Kingę Brzozowską

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Serialowa Ula z "BrzydUla 2" umieściła zdjęcie, które mówi wszystko.

"o były trudne zdjęcia.Dziękuję wszystkim, którzy mimo nerwów, po prostu robili swoje ❤️

#wakacje #brzydula" - napisała aktorka. 

Wiadomo zatem, że prace na planie "BrzydUla 2"zostają przerwane, ale zdjęcia będą kontynuowane. Przy produkcji pracuje naprawdę sporo osób, więc może dlatego powstaje zamieszanie, a Kamińska mówi o dużych trudach w powstawaniu kolejnych scen?

Przeczytaj: M jak miłość. Upadek ciężarnej Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko 

Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "BrzydUla 2" Ula i Marek będą mieli swoją tajemnicę i nie od razu wezmą planowany rozwód. Pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2" Dobrzańscy uwolnili emocje i dali się ponieść namiętności. Wyrzucili z siebie masę pretensji, a potem zbliżyli się w gorącym pocałunku. W nowych odcinkach czeka ich prawdopodobnie jeszcze więcej emocji, więc może właśnie o tym poinformowała Kamińska w opisie zdjęcia. Wszystko stanie się jasne w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021.

Najnowsze