BrzydUla 2. Nowa przyjaciółka Uli namówi ją do rozwodu z Markiem? Sąsiadka nieźle namiesza w życiu Dobrzańskich

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Nowa przyjaciółka Uli namówi ją do rozwodu z Markiem? Sąsiadka nieźle namiesza w życiu Dobrzańskich

BrzydUla 2. Nowa przyjaciółka Uli namówi ją do rozwodu z Markiem? Sąsiadka nieźle namiesza w życiu Dobrzańskich

2021-07-21 17:04

Kolejna niespodzianka w "BrzydUla 2"! Ula (Julia Kamińska) będzie miała nową sąsiadkę, którą aktorka Julia Kamińska pokazała w relacji na Instagramie. Tajemnicza kobieta o imieniu Ania pojawi się w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" po wakacjach 2021. Sądząc po rekcji Julii Kamińskiej, Ania sporo zmieni w życiu Uli i Marka (Filip Bobek). Wiadomo już, że Dobrzańscy od dawna myślą o rozwodzie, ale ostatecznie do niego nie doszło. Niedługo będą musieli podjąć jednak stanowczą decyzję o tym czy się rozstać, czy walczyć do końca. Ania może mieć na to spory wpływ.

Nowa postać w "BrzydUla 2" namiesza między Markiem a Ulą?

W "BrzydUla 2" nastąpią zmiany w obsadzie, których nikt się nie spodziewał. W kontynuacji serialu po ponad 10 latach pojawiły się nowe twarze, ale największe niespodzianki dopiero przed nami. Ula z "BrzydUla 2" chętnie dzieli się z fanami relacjami zza kulis kręcenia kolejnych scen. Tak też jest tym razem i dzięki relacji Julii Kamińskiej na Instagramie wiadomo już, że zyska nową przyjaciółkę.

- Pozdrawiam z planu, jestem właśnie z panią Anią, która brawurowo wciela się w rolę sąsiadki Uli - mówi aktorka relacjonując wydarzenia zza kulis "BrzydUla 2".

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Skoro serialowa Ula spędza sporo czasu z tajemniczą panią Anią z "BrzydUla 2", oznaczać to może, że naprawdę się zaprzyjaźnią. Nowa członkini obsady "BrzydUla 2" wydaje się bardzo sympatyczna, ale czy tak też będzie w serialu? W końcu ktoś musi popchnąć Ulę i Marka do decyzji czy się rozwodzą, czy jednak ze sobą zostają. Miniony sezon "BrzydUla 2" skończył się niejasno. Wybuch namiętności między Dobrzańskimi mógł sugerować powrót ich miłości, ale nie wszystko jest takie oczywiste.

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

W kolejnych odcinkach "BrzydUla 2" Dobrzańscy nie będą oficjalnie razem. Połączy ich jednak tajemnica, którą zostawią tylko dla siebie. Nie będą się przyznawać, że uczucie między nimi nie wygasło. Nowa postać w "BrzydUla 2" rozwieje ich wątpliwości? Na pewno w pojawieniu się pani Ani skrywa się jakaś tajemnica nowego sezonu. Może stanie się powierniczką sekretów Uli, tak jak niegdyś Ala (Dorota Pomykała). Tym razem kobieta niekoniecznie musi być przychylna związkowi z Markiem. Wszystko okaże się w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021.

Najnowsze