Koniec Stulecia Winnych 4. Wzruszające zaręczyny Ani i Michała w 52 odcinku! Przezwyciężą całe zło – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec Stulecia Winnych 4. Wzruszające zaręczyny Ani i Michała w 52 odcinku! Przezwyciężą całe zło – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Koniec Stulecia Winnych 4. Wzruszające zaręczyny Ani i Michała w 52 odcinku! Przezwyciężą całe zło – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W finale "Stulecia Winnych 4" dojdzie do wielkiego wydarzenia w życiu Ani (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski)! Zakochana od dziesiątków lat para, która jest ze sobą na dobre i na złe, nareszcie się zaręczy! Dotąd Ania nie chciała wychodzić po raz drugi za mąż, ale w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" zmieni zdanie. Jak będzie wyglądał ten jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu Winnych? Michał czekał na to całe życie! Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W ostatnim odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" dojdzie do wielkiego, niezwykle wzruszającego wydarzenia. Michał, za którego Ania po złych doświadczeniach z Kazimierzem (Mateusz Janicki) wyjść nie chciała, nareszcie zostanie oficjalnym narzeczonym swojej ukochanej! Jak do tego dojdzie?

Można powiedzieć, że w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" dojdzie do cudu miłości. Michał wróci z samotnego urlopu w bardzo złym nastroju, przekonany, że Ania już go nie chce. Na szczęście Winna wszystko zrozumie i zrobi coś niesamowitego! - zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!    

Jest to tym bardziej radosna nowina, że w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" zanosiło się nawet na to, że Ania i Michał rozstaną się w jesieni życia. Ania odmówiła ukochanemu wyjazdu na wspólny urlop z powodu powrotu Ewy, a on poczuł się odtrącony i nieważny. Ostatecznie pojechał sam, a po powrocie nie wiedział, gdzie sobie znaleźć miejsce. Dobrze, że Ania to wszystko zrozumiała!

Czytaj także: Stulecie Winnych, 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

Kiedy wszyscy Winni w 52 odcinku "Stulecia Winnych" będą tańczyć w ogrodzie i świętować zwycięstwo Michała juniora, który zostanie wybrany posłem na pierwszy wolny Sejm, Ania zaciągnie męża za dom. I tam padną słowa, na które ukochany Winnej czekał całe życie!

- Muszę to wiedzieć teraz, Michał - zacznie przejęta Ania w finale "Stulecia Winnych 4". - Ożenisz się ze mną?

Michał dosłownie zaniemówi w tym momencie 52 odcinka "Stulecia Winnych 4". Ania więc będzie tłumaczyła dalej o tym, co dla nich najważniejsze. 

- Tak dawno o tym nie mówiliśmy, że nawet przestaliśmy o tym myśleć... Najpierw byłam żoną Kazimierza, potem ta historia z Pawłem... Twoje więzienie, wypadek Michała, wyjazd Ewy - za dużo było tego między nami! Przepraszam cię, była za dużo dla innych, a za mało dla ciebie... Wygłupiłam się? Pojadę w każde miejsce, które wybierzesz, jeżeli jeszcze nie jest za późno!

Michał w 52 odcinku "Stulecia Winnych" weźmie twarz ukochanej Ani w dłonie i przyciągnie ją do siebie. - Ja myślałem, że ty już nie chcesz...

- Ślub nie był mi potrzebny do życia, ale umrzeć chciałabym jako twoja żona - wyzna Ania. 

Ostatecznie Michał uklęknie przed Anią w finale 4 sezonu "Stulecia Winnych". Na palec założy jej pierścień zwinięty stworzony naprędce z fragmentu strzechy i para powie sobie upragnione od zawsze "Tak"! Trudno będzie powstrzymać łzy w tej niezwykle wzruszającej scenie ostatniego odcinka serii - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.   

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Syn Ewy, Staś w ostatnim 52 odcinku wpadnie w złe towarzystwo?! Nie odnajdzie się w rodzinnym Brwinowie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
Najnowsze

Materiał sponsorowany