Koniec Stulecia Winnych 4. Syn Ewy Staś wpadnie w złe towarzystwo! Nie odnajdzie się w rodzinnym Brwinowie - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp Koniec Stulecia Winnych 4. Syn Ewy Staś wpadnie w złe towarzystwo! Nie odnajdzie się w rodzinnym Brwinowie - ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4. Syn Ewy, Staś w ostatnim 52 odcinku wpadnie w złe towarzystwo?! Nie odnajdzie się w rodzinnym Brwinowie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W finale "Stulecia Winnych 4" Staś (Karol Zbrojkiewicz) odrzuci rodzinę i wpadnie w złe towarzystwo? Takiego obrotu spraw będzie obawiała się Ewa (Sonia Mietielica), bo jej syn nie odnajdzie swojego miejsca w Brwinowie. Staś będzie odrzucał każdą propozycję rodziny do wspólnej aktywności i za wszelką cenę będzie chciał wrócić do Izraela. Ewa w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" zacznie się zamartwiać, że jeżeli jej jedyny syn dalej tak będzie postępował, zejdzie na zła drogę. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z ostatniego 52 odcinka "Stulecia Winnych 4" i ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobaczymy dalsze dni w Brwinowie w czasie pierwszych wolnych wyborów. Michał wygra i zostanie posłem na sejm i Winni będą świętować. Tylko 16-letni Staś odetnie się od wszystkich i nie będzie chciał rozmawiać nawet z matką! Jak to się skończy?

Stasia w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobaczymy po raz pierwszy przed domem, kiedy Julia (Maja Kowalska) będzie namawiała go na grę w kometkę lub pójście na lody. Córka Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz) znajdzie też zdjęcie jego dziewczyny i pochwali jej urodę. A co na to Staś? Założy słuchawki na uszy, odwróci się na pięcie i pójdzie obrażony do swojego pokoju. 

Nie przegap: Będzie 5 sezon Stulecia Winnych! Wiemy, kto w nim zagra - ZDJĘCIA

Ewa w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" spróbuje przekonać syna, że ich miejsce jest przy rodzinie, w Brwinowie. Niestety, 16-latek nie przyjmie tego dobrze. Staś będzie wściekły na matkę za takie pomysły!

- A co gdybyśmy naprawdę kiedyś tu wrócili?

- Żartujesz?! Kto by chciał tu wracać!

- Jest szansa, że się zmieni...

- Jasne... 

- Pokazałabym ci synagogę...

- Rzeczywiście, w Brwinowie jest ich pełno! - wykpi matkę Staś. 

- W Warszawie, moi rodzice tam chodzili...

- Mamo, ja nie chcę tu niczego poznawać!

- Ale mamy tu rodzinę...

- A ja w Izraelu dziewczynę!

Jak zakończy się Polska przygoda Stasia w finale "Stulecia Winnych 4"? Czy tęskniący za swoją ukochaną chłopak znajdzie ukojenie wśród miejscowych łobuzów albo narkomanów? A moża jednak wpadnie w Brwinowie na ślad czegoś ciekawego? Przekonamy się już w niedzielę 15 maja w TVP1!  

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych, 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze